Aslıhan Doğan Turan: Üçüncü çocuğu epey istiyoruz

ganka

Global Mod
Global Mod
Web sitesi
arkadasinigetir.com
Aslıhan Doğan Turan: Üçüncü çocuğu epey istiyoruz Bir periyot Barcelona’da da forma giyen son olarak Galatasaray forması giydikten daha sonra yeşil alanlara veda eden Arda Turan’ın eşi sosyetenin en ünlü bayanlarından biri olan Aslıhan Doğan Turan, A Para programının Yıldızlı Sohbetler kısmında Funda Karayel’e konuk oldu.

Sosyetik isim, eşi Arda Turan’la bağı hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

İşte Aslıhan Doğan Turan’ın açıklamalrından orta başlıklar:

“Aşkımız ölmedi”

“Flört periyodunda farklı kaldığımız vakit içinder, birbirimizin değerini daha âlâ anladık. Yeterli geldi ve bizi evliliğe götürdü. Çocuklar bizi olumsuz etkilemedi. Evlilik aşkımızı öldürmedi.

“İnanmıyorum”

Evlilikte fazlaca sakinlik bana nazaran yeterli değil. kimi birtakım hengame olması lazım. Tutkudur bu. Tadı tuzudur. Stabil, çok dingin bağlantılara inanmıyorum. Arda da ben de kıskancız. Onun hudut olacağı fotoğrafı toplumsal medyada paylaşmam.

“Arda dışarıdan sert görünüyor”

Aslıhan, Arda için de “Beklemediğim anlarda romantik sürprizler yapar. Dışarıdan sert görünür ancak çocuk üzeredir. Trip atar. Küser. İnatlaşır. Ziyadesiyle merhametli, güzel kalpli ve bonkördür.

“3. çocuğu istiyoruz”

Hamza Arda ve Asil Aslan ile evliliğimizi hayli daha hoş bir noktaya taşıdık. Arda fedakâr bir babadır. Çocuklarımıza karşı sevgi dolu. Ailesi için her şeyi yapar. Üçüncü çocuğu epeyce istiyoruz.” diye konuştu.