Eşi tarafınca falakaya yatırılan H.T.: Başka bayanlardan haberim yok

HoVaRDa

New member
Eşi tarafınca falakaya yatırılan H.T.: Başka bayanlardan haberim yok Kayseri’de para karşılığı anlaştığı bayanların ayaklarını kelepçe ve eşarpla bağlayıp falakaya yatırdığı manzaraları ortaya çıkan kargocu Erkan T.’nin (33) eşi H.T. tabirinde eşinden şikayetçi olmadı. H.T., “Eşim, vakit zaman beni falakaya yatırdı. İmgelerin ortaya çıkmasıyla başka bayanları gördüm. Başka bayanlardan hiç haberim yoktu. İmgelerdeki bayanların kim olduğunu bilmiyorum” dedi.

Melikgazi ilçesi Mimsin Şirintepe Mahallesi’nde yaşayan ve bir kargo şirketinde çalışan evli ve 2 çocuk babası Erkan T., maddi durumu düzgün olmayan bayanları meskenine çağırarak, gözlerini uyku bandı, ayaklarını kelepçe ve eşarpla bağlayıp falakaya yatırdı. T., falakaya yatırdığı bayanlardan ‘güzel’ dediklerine 500 TL, ‘çirkin’ dediklerine ise 250 TL ödeme yaptı, falaka imajlarını de kayıt altına aldı. T., iş teklifinde bulunduğu bayanlara da çektiği görüntüleri gönderdi. Misal teklifte bulunduğu N.K. isimli bayanın savcılığa kabahat duyurusunda bulunması üzerine Erkan T. hakkında ‘müstehcenlik’ ve ‘cinsel taciz’ kabahatinden soruşturma başlatıldı. Evrak kapsamında gözaltına alınan Erkan T., falakaya yatırılan bayanların şikayetçi olmaması üzerine savcılık tarafınca takipsizlik sonucu verilerek hür kaldı.

‘HUZURUMUZ BOZULMASIN DİYE KABUL ETTİM’

DHA’nın aktardığına bakılırsa Erkan T.’nin eşi H.T. de emniyetteki sözünde şunları söylemiş oldu: “Erkan T. ile 10 yıllık evliyiz. İki çocuğumuz var. Ortaya çıkan imgelerde ayağı eşarpla bağlanarak falakaya yatırılan bireylerden birisi benim. Eşim, vakit zaman beni falakaya yatırdı. Ben de 2 çocuğum ve mesken huzurumun bozulmaması için Erkan’ın bu isteğini kabul etmek zorunda kaldım. Manzaraların ortaya çıkmasıyla öteki bayanları gördüm. Başka bayanlardan hiç haberim yoktu. İmajlardaki bayanların kim olduğunu bilmiyorum. O bayanlardan ve falakanın konutumda yapıldığından haberim yok. Eşim Erkan T.’den şikayetçi değilim” dediği açıklandı.

POLİSE MÜRACAAT YOK

Öte yandan manzaraların ortaya çıkmasının üzerinden 6 gün geçmesine karşın ayaklarına kelepçe ve eşarp bağlanıp falakaya yatırılan bayanların bugüne kadar polis merkezine başvurmadığı öğrenildi. (HABER MERKEZİ)