Huzur Mahallesinde Eksik Kaldırımlar Tamamlanıyor

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod
Huzur Mahallesinde Eksik Kaldırımlar Tamamlanıyor
Huzur Mahallesinde konut üretimlerinin tamamlandığı bölgelerde eksik tretuvarların imali için çalışma başlatıldı. 6 sokakta 1600 metre bordür ve 2000 m2 parke taş uygulaması devam ediyor.

Kış döneminin sert periyotlarının geride kalmasıyla bir arada karla çaba çalışmalarından bir daha üretim çalışmalarına dönen İnegöl Belediyesi, Huzur Mahallesinde konut üretimlerinin tamamlandığı bölgelerde kaldırım eksiklerini gideriyor. 6 sokakta başlatılan tretuvar çalışmasının yüzde 50’si tamamlanırken, 10 gün içerisinde uygulamanın tamamlanması hedefleniyor.

MAHALLELERİMİZİN EKSİKLERİNİ GİDERİYORUZ

Belediye Lideri Alper Taban, bugün birlikteindeki heyetle bir arada devam eden tretuvar çalışmalarını yerinde inceledi. Çalışmalara ait açıklamalarda da bulunan Taban, “Huzur Mahallemizde devam eden çalışmalarımızı yerinde inceliyoruz. Bölgede konut üretimlerinin tamamlanmasıyla bir arada biz de mahallemizin eksiklerini giderme noktasında çalışma yapıyoruz. Burada gerek Büyükşehir Belediyemizin gerekse de ilçe belediyemizin çalışmaları devam ediyor. Nihayetinde eksik olan bölgelerimiz var. Arkadaşlarımız bu bölgelerin tespitlerini yapıp fazlaca bedelli yöneticilerimiz, meclis üyelerimiz, muhtarımız ve vatandaşlarımızdan gelen taleplerle bir planlama yapılıyor” dedi.

10 GÜN İÇİNDE TAMAMLANACAK

Bölgede devam eden çalışmalar hakkında da bilgi veren Taban, “Bugün Huzur Mahallemizin 11’inci, 55’inci, 56’ncı, 6’ncı ve 3’üncü Sokakları ile Papatya Sokakta tretuvar çalışması başlatıldı. Çalışmanın yüzde 50’si tamamlandı. Burada 1600 metre bordür ve 2000 m2 parke taş uygulaması gerçekleştiriliyor. İnşallah arkadaşlarımız 10 günlük müddette çalışmayı tamamlayarak hizmete sunmuş olacak. Yapılan her çalışma değerli. Vatandaşlarımızın hayat standartlarını yükselterek daha keyifli ve huzurlu biçimde ömürlerini sürdürmelerini istiyoruz. Emeği geçen çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum, yapılan hizmetin güzel olmasını diliyorum” açıklamalarında bulundu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı