MasterChef Türkiye’ye veda eden yarışmacı gözyaşlarına boğuldu

ganka

Global Mod
Global Mod
Web sitesi
arkadasinigetir.com
MasterChef Türkiye’ye veda eden yarışmacı gözyaşlarına boğuldu TV8’de yayınlanan ve heyet üyeliğini Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ile Somer Sivrioğlu’nun yaptığı MasterChef Türkiye, dün akşam yeni kısmıyla ekrana geldi. Elemeye kalan 6 yarışmacı, iki etaplı oyundan geçmek için her şeylerini ortaya koydu.

6 BAŞARILI YARIŞMACI ELEMEYE KALDI

MasterChef’te haftanın birinci dokunulmazlık oyununu mavi kazandı. Oyunu kaybeden kırmızı grupta eleme adayları ise Burcu ve Mustafa oldu. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu da kaybeden kırmızı grupta öteki eleme adayları ise Tunahan ve Hasan elemeye kalan isimler oldu. MasterChef’te 3. dokunulmazlık oyununu ise mavi grup kaybetti. Mavi ekipte kişisel dokunulmazlığı kazanan Mert’in eleme potasına gönderdiği Ateş, haftanın 5. eleme adayı oldu. Haftanın son eleme adayı ise Azize oldu.

AZİZE, HASAN VE BURCU BİRİNCİ OYUNDA ELEMEDEN KURTULDU

MasterChef Türkiye’nin dün akşam yayınlanan eleme oyununun birinci vakit içinderda yarışmacılardan pirinç kullanarak en farklı ve lezzetli yemeği yapmaları istendi. Oyunun sonunda başarılı olarak 1 hafta daha yarışta kalmayı hak eden yarışmacılar Burcu, Hasan ve Azize oldu.

ATEŞ GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

İkinci cinse kalan isimler ise Tunahan, Ateş ve Mustafa oldu. İkinci tıpta yarışmacılardan Mehmet Yalçınkaya’nın ‘Gece Üzere Siyah’ ismini verdiği imza tabağını yapmaları istendi. Şeflerin tadımı akabinde MasterChef’te son ikiye Tunahan ve Ateş kaldı.

TUNAHAN DUYGUSAL ANLAR YAŞATTI

Şeflerin ortak sonucuyla bu hafta elenen yarışmacı Tunahan Ak oldu. Ateş ise Tunahan’ın elendiğini duyar duymaz gözyaşlarına boğuldu. Birbirlerine sarılarak vedalaşan Tunahan ve Ateş duygusal anlar yaşadı. Gözyaşları ortasında konuşan Tunahan, şunları söylemiş oldu: “Ne kadar o denli gözükmese de burada bitmesini istemezdim. hayatı da vakti da gereğince ciddiye aldığımda ve uçmaya çalıştığımda daima kanatlarımı kırmaya çalıştılar. O yüzden de ben bu maskeyi kendim değil toplumun baskısıyla oluşturdum. Kendine inançta aslında benim meselem lakin bu benim kendime empoze ettiğim bir şey değildi. Bulunduğum çağ ve toplumdan kaynaklanan bir şeydi. Lütfen bu ülkenin gençlerine baht versinler. O talih verildiğinde neler yapabileceklerini izlesinler yalnızca. Aile açısından fazlaca şanslıyım benim şampiyon olabileceğime dair inanıyorlardı. Lakin benim inanmama niçinim büsbütün insanlardan kaynaklanıyor. Her vakit için insanları sevmeye çalıştım fakat insan sonuçta. Birinci 5 hafta elenmezsem son 5’e kalırım diye düşünmüştüm. 4. haftada elendim. Buraya kadarmış. Gülerek aldığım bu önlüğü gülerek teslim etmek istiyorum. Teşekkür ederim.”

Tunahan’ın elendiğini öğrenen yarışmacılar da hislerine hakim olamazken Tahsin, arkadaşına sarılarak hüngür hüngür ağladı.