Moto2, Arbolino Le Mans’ta kazandı: “Anneme adanmış”

ganka

Global Mod
Global Mod
Web sitesi
arkadasinigetir.com
LE MANS – Garbagnate’den Shark, Moto2’de birinci oldu ve ilk turdan son tura kadar liderlik ettiği bir yarışın sonunda dünya liderliğini pekiştirdi: Tony Arbolino22 yaşında, Termas de Rio Hondo’dan sonra sezonun ikinci başarısı ve 5 yarışta dördüncü podyumu. Takım sürücüsü Marc Vds son geri dönüşe dayandı Filip SalacBitiş çizgisinde Çek ve İspanyolların önünde Alonso Lopezama her şeyden önce Tony, tehlikeli rakibi Murcian’a kıyasla uzadı. Pedro AcostaMilanlı yeteneği yakalamak için yarışın ortasında kaza yapan . Şimdi sıralamalarda 99 puanla Squalo, Mazarràn’dan Tiburòn’un 25 boy önünde (evet, pistte köpekbalıkları arasında bir mücadele). için parlak dördüncülük Celestine Vietti14. Dennis Foggia.

Arbolino’nun adanmışlığı: “Annem için bir zafer”

“Çılgın bir yarıştı” diye sevinen Tony, bitişten sonra arkadaşına sarılıyor. Fabio Quartararo. “Fiziksel olarak çok dayanıklıydım, belki de dün soğuk aldığım ve pek formda olmadığım için kendimi biraz yorgun hissettim. Ama ekibim gerçekten harika bir iş çıkardı.” Özel bir günde özel bir ithaf: “Beni ve her şeyden önce annemi seven herkese, bugün onun günü”.

konular