MotoGp, Bastianini de Le Mans’ı atlıyor: onun yerine Petrucci

ganka

Global Mod
Global Mod
Web sitesi
arkadasinigetir.com
Aeneas Bastianini ayrıca bir gün yapılması planlanan Fransa GP’sini de kaçıracak. Le Mans 12-14 Mayıs hafta sonu. Rimini pilotu – ilk yılında Ducati resmi – sprint yarışında meydana gelen kürek kemiği kırığından henüz iyileşmedi portimao, Portekiz’de, 25 Mart’ta. “Bestia” – padokta kendisine verilen isim – Arjantin ve Amerika Birleşik Devletleri GP’lerinden çoktan vazgeçmişti ve son rauntta tekrar yoluna girmeye çalışıyordu. jerezserbest antrenmandan sonra ağrının onu durmaya zorladığı yer 3. Bastianini Tamamen iyileşmek ve 2019 GP’sine hazır olmak için İtalya’da kalacak. MoğolHaziran ayı için planlanmıştır.

Bastianini yerine Petrucci

Onun yerine, Fransa’da yarışacak daniel petrucci2019 ve 2020 sezonlarında resmi Borgo Panigale takımı için yarışmış olan. elde ettiği “Petrux” Le Mans dünya şampiyonasındaki ikinci zaferinin ardından, bu yıl Barni Spark Racing Team’den Panigale V4R ile Superbike Dünya Şampiyonası’na katılıyor. “Le Mans’ta son MotoGP yarışımı Desmosedici ile kazandım. Dünya Şampiyonu motosikletimi test edebilmek ve geçmişte kazandığım takımı giymek benim için bir onur olacak. Bu tarif edilemez bir duygu ve yapamam. Tüm Ducati Lenovo Ekibi ile birlikte piste geri dönmek için bekleyin”, diye yorumladı Petrucci.

Enea Bastianini: “Ducati ile Bagnaia’ya MotoGP Dünya Şampiyonasını kazanmak için meydan okuyorum”

kaydeden Massimo Calandri

15 Ocak 2023

konular