Şahan Gökbakar, Erşan Kuner’yi beğenmedi

ganka

Global Mod
Global Mod
Web sitesi
arkadasinigetir.com
Şahan Gökbakar, Erşan Kuner’yi beğenmedi Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, ‘Az Evvel Konuştum’ programına konuk oldu.

Recep İvedik serisinin son sinemasını sevenleriyle buluşturmaya hazırlanan ünlü oyuncu Şahan Gökbakar, Cem Yılmaz’ın Erşan Kuner’i dizisi ile ilgili de çarpıcı bir değerlendirmede bulundu.

Celal ile Ceren sinemasında başrolü paylaştığı oyuncu arkadaşı Ezgi Mola’nın da rol aldığı Erşan Kuneri dizisinin kendisine pek hitap etmediğini söyleyen oyuncu mevzuya açıklık getirdi.

“Bana hitap etmiyor”

Şahan Gökbakar yaptığı açıklamada şu tabirleri kullandı: “Erşan bana pek hitap etmedi. Çok net. O denli söyleyebilirim. Kendi ortasında bir güldürü mantığı var. Bana pek hitap etmedi.”

“Düşün bir sinemanın beşincisine 8 milyon kişi gidiyor düşün… Demek ki var bir hikmeti”
diyen Şahan Gökbakar, kendi sinemaları için de şunları söylemiş oldu:

“Hadi siz de osurun”

“Birileri izliyor. Tekil beşerler sinemaya gidiyor. Bilet sayısı bu… Bugün 8 milyon insanı konutundan çıkart sinemaya sıkıntı yani. Düşün bir sinemanın beşincisine 8 milyon kişi gidiyor düşün… Demek ki var bir hikmeti… Osuruyor, geğiriyor milyonları gdolayıyor. E haydi götür bu biçimde. Haydi bakalım çekin kendi osuruğunuzu kaç kişi izliyor? Olmaz yani zira kıssa bu değil, olay o karakteri yaratabilmek, seni sürüklediği öyküyü üretmek” dedi.

“Erdoğan bana ‘Naber tombişim’ dedi”

Öte yandan Gökbakar, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Lideri Recep Tayyip Erdoğan ile bir kez görüştüğünü belirterek “‘Naber tombişim’ dedi bana garip geldi. Birinci tanıştığın birine bunu söyler misin, bu bana garip geldi. ‘İyiyim, siz nasılsınız?’ dedim. Tombiş olarak o denli karşılık verdim. Bu anı var dedim. ‘İyi bunu anlatır mısınız’ dediler. Yeterli anlatırım dedim. Anlattım, ortadan 8 ay geçti Seyahat oldu. Bunun montajını Gezi’den 4 ay daha sonra yayınladılar bunu. Anladın mı şimdi” diye konuştu.

“Hissetiklerimi temsil eden bir parti yok”

Gökbakar, ayrıyeten politik bir duruşunun olmadığını da belirterek “Benim bir politik duruşum yok, muhalefet partilerinden de haz etmiyorum. Benim Türkiye için hissettiklerimi temsil eden bir parti görmedim. Ben Şahan olarak tek tabancayım. Filmlerime de ortasında bulunduğum atmosfer yansıyor” diye konuştu.