Sivassporlu Sefa Yılmaz: Avrupa’da ve ligde inşallah epey âlâ bir dönem geçiririz

tesbih

New member
Sivassporlu Sefa Yılmaz: Avrupa’da ve ligde inşallah epey âlâ bir dönem geçiririz Üstün Lig gruplarından Demir Küme Sivasspor’un yeni transferi Sefa Yılmaz, “Bu grubun bir kesimi olmak hakikaten gurur verici bir şey. Bu kadroda ve taraftarının önünde oynanacak olmaktan dolayı fazlaca gurur duyuyorum. Hem ligde tıpkı vakitte Avrupa’da inşallah fazlaca âlâ bir dönem geçiririz” dedi.
Demir Küme Sivasspor’un yeni dönem öncesi takımına kattığı Sefa Yılmaz, Bolu kampında kulübün resmi internet sitesine açıklamada bulundu. Transferin her iki taraf için de güzel olmasını dileyen Yılmaz, “Bu ekibin bir modülü olmak nitekim gurur verici bir şey. Demir Küme Sivasspor, epeyce esaslı bir kadro. Bu ekipte ve taraftarının önünde oynanacak olmaktan dolayı epey gurur duyuyorum. Hem lig de birebir vakitte Avrupa’da inşallah fazlaca uygun bir dönem geçiririz” dedi.
Transfer sürecinden de bahseden Yılmaz, “Hocamız menajerim ile görüştü. Öteki kulüplerden de teklifler vardı lakin Demir Küme Sivasspor’dan teklif gelince menajerime de söylemiştim, hiç düşünmeden teklifi kabul ettim. Demir Küme Sivasspor fazlaca esaslı bir grup. Son yıllarde fazlaca başarılı yıllar da geçirdi. Bu yüzden hiç düşünmeden Demir Küme Sivasspor’u tercih ettim. Liderimize, hocamıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Burada olmaktan fazlaca mutluyum” diye konuştu.
Bu dönem birinci kere düzenlenecek UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde Türkiye’yi en düzgün biçimde temsil etmek istediklerini söyleyen Sefa Yılmaz, “İnşallah Avrupa’da ülkemize hoş hizmet ederiz. Sakatlıktan uzak bir dönem yaşar ve ülkemizi en uygun biçimde temsil ederiz” tabirlerini kullandı.