Yukatel Kayserispor’da forma tanıtım aktifliği düzenlendi

tesbih

New member
Yukatel Kayserispor’da forma tanıtım aktifliği düzenlendi Üstün Lig kadrolarından Yukatel Kayserispor’un yeni dönemde giyeceği formalar tanıtıldı.

Kadir Has Tesislerinde gerçekleşen forma tanıtımına, kulüp lideri Berna Gözbaşı, Yukatel Kaysersiporlu futbolcular İlhan Parlak, Bernard Mensah, Doğan Alemdar ve Emrah Başsan katıldı. Klasik çubuklu forma iç saha forması, kırmızı yüklü forma ise deplasman forması olarak tanıtıldı. Üzerinde ‘Selçuklu Yıldızı’ bulunan ve otizm simgesi bulunan mavi forma ise alternatif forma olarak tanıtıldı.

GÖZBAŞI: “SELÇUKLU YILDIZINI ÖNE ÇIKARTTIK”

Forma tanıtımında konuşan Lider Gözbaşı, “Birinci sorumluluğumuz alanda puan kazanmak. Lakin, bizler 2 yıldır toplumsal sorumluluk projelerine de katkıda bulunmak için çalışmalar yapıyoruz. Geçen sene taraftara dizayn ettirdiğimiz formalarda Erciyes figürü forma 1’inci gelmişti. Geçen dönem giydiğimiz formalardan biri oydu. Bu sene de finale kalan 3 formadan biri olan, üzerinde Selçuklu motifi bulunan ve otizmin rengi olan mavi renkteki formayı kullanma sonucu aldık. Bu formanın her satışında otizmli çocuklarımıza da dayanak sağlanmış olunacak. Geçen sene Erciyes Dağı’nı tanıttık, bu sene de tarihi değerlerimizden Selçuklu yıldızını öne çıkartmak istedik” diye konuştu.

PARLAK: “BÜYÜK MUVAFFAKİYETLER ELDE EDECEĞİZ”

Kayserisporlu futbolcu İlhan Parlak ise, “bu biçimde hoş formaları giyeceğimiz için heyecanlıyız. İnşallah bu dönem bu formalarla büyük muvaffakiyetler elde edeceğimize inanıyorum. Kayserispor’u nasıl Avrupa Kupaları’na taşıyabiliriz? Tek niyetimiz ve gayemiz bu. Ben bu formalarla bu muvaffakiyetleri elde edeceğimize inanıyorum. Hem Selçuklu motifi birebir vakitte otizme farkındalığı düşünen liderimiz ve idaremize teşekkür ediyorum” tabirlerini kullandı.

Bernard Mensah da, “Her şeydilk evvel bizi ağırlayan, destekleyen herkese teşekkür etmek istiyorum. Biz de elimizden geldiğince çalışacağız, Kayserispor’u hak ettiği yerlere getirmek istiyoruz” dedi.