6 vilayette Ulusal Eğitim Müdürü değişti… Bürokraside atamalar Resmi Gazete’de

ganka

Global Mod
Global Mod
Web sitesi
arkadasinigetir.com
6 vilayette Ulusal Eğitim Müdürü değişti… Bürokraside atamalar Resmi Gazete’de Bürokraside birtakım kamu kurum ve kuruluşlarında atamalar gerçekleştirildi. Atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan atama kararlarına bakılırsa; Devlet Gereç Ofisi Genel Müdürlüğüne ve İdare Şurası Başkanlığına Mücahit Özdemir, İdare Konseyi Üyeliğine Uğur Sancarbaba atandı. Bilgi Teknolojileri ve İrtibat Şurası Başkanlığına Ömer Abdullah Karagözoğlu, üyeliklere ise Orhan Öğe ve Hüsnü Kılıç atandı.

MİLLİ EĞİTİM’DE ATAMALAR

6 vilayette ulusal Eğitim Müdürlüklerine atamalar yapıldı. Hatay Vilayet Ulusal Eğitim Müdürü Kemal Karahan bakılırsavden alındı, yerine Konya Vilayet Ulusal Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük atandı. Konya Vilayet Ulusal Eğitim Müdürlüğüne Düzce Vilayet Ulusal Eğitim Müdürü Murat Yiğit, Samsun Vilayet Ulusal Eğitim Müdürlüğüne Murat Ağar, Tokat Vilayet Ulusal Eğitim Müdürlüğüne Ahmet Özdemir, Kırıkkale Vilayet Ulusal Eğitim Müdürlüğüne Hayati Telefoncu, Malatya Vilayet Ulusal Eğitim Müdürlüğüne Hatice Özdemir atandı.