Adana Demirsporlu Stambouli’den flaş açıklama

tesbih

New member
Adana Demirsporlu Stambouli’den flaş açıklama Bolu’da yeni döneme hazırlanan Adana Demirspor’un yeni transferi Benjamin Stambouli, “Bir an evvel alana çıkıp onlar ismine oynamak istiyorum. Çok yüksek potansiyele sahip bir kadroyuz. Maksadımız, ligi bitirebileceğimiz en uygun yerde bitirmek” dedi.
Muhteşem Lig takımı Adana Demirspor’un yeni transferi Benjamin Stambouli grubunun Bolu’daki kampına katıldı. Günde çift idmanla yeni döneme hazırlanan Adana Demirspor akşam idmanında ısınma koşusunun akabinde kuvvet çalıştı. İdman öncesi Adana Demirspor’un Schalke 04’ten transfer ettiği Benjamin Stambouli gazetecilere açıklamalarda bulundu. Stambouli, bir an evvel taraftar için alana çıkıp futbol oynamak istediğini tabir ederek, “Öncelikle vermiş oldukları iletiler için tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Bir an evvel alana çıkıp onlar ismine oynamak istiyorum. Çok yüksek potansiyele sahip bir grubuz. Gayemiz, ligi bitirebileceğimiz en düzgün yerde bitirmek. Bunun için elimizden gelenin en düzgününü yapacağız” diye konuştu.

“TÜRKİYE’DE YALNIZCA ŞAMPİYONLAR LİGİ MAÇI OYNAMIŞTIM”

Stambouli, Adana Demirspor’un başarılı bir ekip olduğunu belirterek, “Şimdiye kadar yalnızca Adana Demirspor hakkında bilgi aldım. Geçen sene şampiyon olduğunu biliyorum. Bu da başarılı bir ekip olduğunu gösteriyor. Onun haricinde Türkiye hakkında konuşacak olursak, Türkiye’de yalnızca Şampiyonlar Ligi maçı oynamıştım. Onun için epeyce bir bilgim yoktu. Ancak şimdiye kadar gördüğüm her şey hayli düzgün gidiyor. Her şey umarım fazlaca yeterli olacak. Hakikaten çok sıcak bir karşılama oldu ekip arkadaşlarımdan. Herkes beni epeyce sıcak bir biçimde karşıladı. Umarım onlarla birlikte saha içerisinde birlik olup elimizden gelenin en düzgününü yapacağız” sözlerini kullandı.