Adım adım takip edip genç kıza dehşeti yaşatan sapık tutuklandı

ganka

Global Mod
Global Mod
Web sitesi
arkadasinigetir.com
Adım adım takip edip genç kıza dehşeti yaşatan sapık tutuklandı Gebze ilçesi Pelitli Mahallesi’nde gittiği dershaniçin konutuna dönmek için halk otobüsüne binen A.A. (17) isimli genç kız, konutuna yaklaşık 200 metre kala, kendisini uzun müddettir takip eden yabancı asıllı A.M.’nin (20) saldırısına uğradı.

Genç kızı tenha yoldan ormanlık alana gerçek çeken şahıs, evvel genç kıza saldırdı. Genç kızın direnmesi üzerine de şahıs, yerden aldığı taşla genç kızın başına darbeler indirmeye başladı. Bayılan genç kızı yol kenarına taşıyan zanlı, yoldan geçen bir arabayı durdurarak ormanlık alanda baygın biçimde genç bir kız bulduğunu söyleyerek yardım çağırmalarını istedi.

HAYATİ TEHLİKESİ DEVAM EDİYOR

Bu sırada meskenine yanlışsız giden genç kızın erkek kardeşi, yol kenarında kız kardeşini görür görmez durumu çabucak babasına haber verdi. Otomobiliyle olay yerine gelen baba Metin A., kızını birinci vakit içinderda kendi otomobiline bindirdi. ondan sonrasında bölgeye sevk edilen ambulansı nazarann baba, dehşeti yaşayan genç kızını sıhhat takımlarına teslim etti.

Ağır yaralı olarak ambulansa alınan genç kız, tedavi edilmek üzere özel bir hastaneye kaldırıldı. Yoğum bakım ünitesinde tedaviye alınan genç kızın hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

GÜVENLİK KAMERASI ELE VERDİ

Öte yandan jandarma takımları, genç kızı bu hale getiren şahsı yakalayabilmek için çalışma başlattı. Bölgedeki iş yerlerinin güvenlik kameralarını didik didik inceleyen jandarma takımları, genç kızı A.M. isimli şahsın, adım adım takip ettiğini tespit etti.

Yapılan incelemelerin ve takibin akabinde A.M. takımlar tarafınca yakalanarak gözaltına alındı. A.M. isimli şahıs, sorgusu yapılmak üzere jandarma komutanlığına gdolayıldü. Buradaki süreçlerinin akabinde adliyeye sevk edilen yabancı asıllı şahıs, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. (İHA)