Bagnaia: “Marquez? Yaptırımlar konusunda daha fazla netliğe ihtiyacımız var”

ganka

Global Mod
Global Mod
Web sitesi
arkadasinigetir.com
Basın toplantısına gülümseyerek ve formasıyla geldi.Arjantin Leo Messi’nin 10 numarası. Ve bu onun ruh hali hakkında çok şey söylüyor Üzgünüm Bagnaia onun da geldiği Termas de Rio Hondo dünya şampiyonu olarak, Portimao’daki ilk iki sezonluk zaferinin ardından, önce sprint testinde ve ardından Portekiz GP’de. Arjantin’de, 2011’den bu yana onu bekleyen meydan okuma içinde bir meydan okuma var. Ducati bu turda asla birinci sınıf bir başarı toplamayı başaramadı. Bagnaia, “Yine de sevdiğim bir pist,” dedi. “Bence çok büyüdüğümüzü gösterebiliriz. Geçen yıl burada pek rekabetçi değildik ama geçen sezona göre gelişme kaydettik. İyi çalışmayı başarırsak yine de herkesin önünde bitirebiliriz. Cuma günü serbest antrenman sırasında muhtemelen yağmur yağacak ve pist kirli olacak gibi görünüyor, ancak yine de elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Sprint’te de rekabet edebilmek için en üst sıralardan başlamaya çalışacağız.”

Bagnaia: “Güvenlik mi? Yaptırımlar konusunda daha fazla netlik”

Pistle ilgili konuların yanı sıra şampiyona ile ilgili konu da ilgi odağında Marc Marquez’den penaltı. Hakemler, Honda’nın İspanyol sürücüye verilen para cezasına yaptığı itirazı Temyiz Mahkemesi’ne göndermeye karar verdi. Marquez’in karıştığı Portimao kazasının ardından zeytinya Ve martin93 numaralı sürücü ise iki uzun tur cezası aldı. İlk basın açıklamasında Fim, cezanın Arjantin’de çekileceğini belirtti, ardından düzeltildi ve sürücü piste dönene kadar önlemi erteledi. Şimdi Yargıtay’ın kararını beklemek gerekiyor ama bu arada Bagnaia güvenlik konusunda kendini şöyle ifade ediyor: “Yaptırımlar sistemi konusunda daha fazla netlik talep etmeliyiz, nasıl uyguladıklarını anlamak kolay değil. karar verilir. Geçen yıl Misano’da Serbest Antrenman 1’de yavaşladım çünkü damalı bayrağı çoktan gördüğümü, bir sürücüyü rahatsız ettiğimi ve başlangıç çizgisinde 3.lük cezası aldığımı düşündüm. Sonra sıralama turlarında zamanımı iyileştirmeye çalışırken hattımda 4 yavaş yarışçı buldum ama kimse onlara bir şey demedi. Marquez’in penaltısında bile ne yapılması gerektiğini anlamak çok zor, böyle bir hatayı yargılamak kolay değil, bence daha netlik istememiz gerekiyor, bu konularda daha net olmaları gerekiyor. Her neyse, Marquez ea diliyorum Bastianini bir an önce tekrar yola koyulmak için.”

Marquez, Honda cezaya itiraz etti: “Yönetmeliğe uygun değil”

29 Mart 2023

Bezzecchi: “Burada da rekabetçi olmaya çalışacağım”

Bagnaia’nın kağıt üzerindeki ilk rakipleri Vinales Ve Bezzeki Portimao’da onunla birlikte podyuma çıkan. İtalyan sürücü, “Böyle devam etmeliyim, tüm yarışlarda podyum için savaşabileceğimi düşünmüyorum” diyor. Öğrenme aşamasındayım, ancak rekabetçi olmaya çalışacağım.” Vinales, “Motivasyonlarım yüksek, ancak ayaklarımı yere basmak zorundayım,” diye tekrarladı. “En üst sıralar için mücadele etmek çok önemli. odaklanmış kalmak için”.

Valentino Rossi: “Marquez, Dünya Şampiyonasını kaybetmem için imajını mahvetti”

28 Mart 2023

Miller: “Ktm büyüdü, üst sıralar için rekabet edebiliriz”

Ekstra rolüne de sahip olmayı düşünmüyor kriko Miller: “Ktm benim için olağanüstü bir iş çıkardı – altını çiziyor – Bu kadar kısa sürede üst sıralar için mücadele etmek için burada olmak, birçok değişikliğe rağmen çok güzel”. Daha az iyimser Fabio Quartararo Birlikte yamaha Portekiz’de zorlukla karşılaştı: “Gelişmeliyiz, bu yarışları özellikle sıralama turlarında büyümek için kullanmalıyız”.

MotoGp, Aprilia-Lifenet anlaşması, padokta teletıp

kaydeden Massimo Calandri

30 Mart 2023

konular