Beşiktaş Teknik Sorumlusu Lider Karaveli’den mukavele açıklaması

tesbih

New member
Beşiktaş Teknik Sorumlusu Lider Karaveli’den mukavele açıklaması Beşiktaş’ta Sergen Yalçın’ın akabinde kadronun başına geçen ve son olarak Antalyaspor’u mağlup ederek Üstün Kupa apoletini alan Başkan Karaveli, değerli açıklamalarda bulundu.

TRT Spor’a yaptığı açıklamalarda Lider Karaveli, mukavele konusuna dair sözler kullandı.

İşte Karaveli’nin açıklamaları:

“Herkes, kendi seveceğini kendisi seçer. Beni niye seviyorlar bilmiyorum. Ben işimi, Beşiktaş’ı epeyce seviyorum. Tahminen bu yansımıştır, bu yüzden seviyorlardır beni de…”

“Dün gece uyuyamadım, bir saatlik uykuyla devam ediyorum. Çok sevdiğim bir kulübüme kupa kazandırdık. Bütün yorgunluklara değiyor. Beşiktaş’ı seven herkes için mükemmel bir geceydi.”

“Ben bu nazaranve başlamadan evvel de U-19 kadroyla mayıs ayına kadar kontratım vardı. Artık de mayıs ayına kadar kontratım var. Daha evvel de söylemiş olduğim üzere ben bu mevzuları hayli önemsemiyorum. Beşiktaş’ta hangi nazaranv verilirse yaparım. İlerleyen vakit içinderda bununla ilgili kesinlikle açıklama yapılacaktır. Ben, Beşiktaş’ta olmaktan hayli memnunum.”

“Beşiktaş ile mayıs ayı sonuna kadar mukavelem var. Ben bu mukaveleyi düşünmeden, hangi konumda olursa olsun vazifeme devam edeceğim.”

“Geçen dönem bakılırsave başlamadan evvel neredeyse bütün ekipleri seyrettim. Emirhan, ben Beşiktaş’ta nazaranve başlamadan evvel de dikkatimi çeken bir isimdi. birlikte çalışmaya başlayınca da niye dikkatimi çektiğini anladım. Emirhan’ın A ekibe gideceğini biliyordum. Daha evvel de Sergen hocamıza bilgiler veriyorduk grubumuzla ilgili. Ona verdiğimiz misyonu defansif açıdan ve ofansif açıdan ziyadesiyle yerine getirdi.”

“Başladığım günden beri U-19 grubumdaki oyuncularımla nasıl irtibat kuruyorsam, tıpkı biçimde A gruptaki oyuncularla da irtibat kuruyorum. Onlarla birlikte olmanın keyfini çıkarıyorum. Ben samimiyetin onlara geçtiğini düşünüyorum. Deneyimli futbolcularla fikir alışverişinde de bulunuyoruz. Dün maç içerisinde bir oyuncumuz geldi, oyunla ilgili bir şey söylemiş oldu. Sahanın içerisinde olan onlar sonuçta, biz her şeyi goremeyebiliyoruz”

“Geldiğimiz günden bu yana Oğuzhan var oynamaya başlayan. Dün Kenan oynadı, verdiğimiz misyonları güzel yaptı. Tıpkı biçimde Alex var. Alex’in de her maç temposunu yükseltip birebir Oğuzhan üzere maç başlangıç temposunu yakalamasını istiyoruz.”