Damla Ersubaşı hakkındaki dolandırıcılık argümanlarına yanıt verdi

ganka

Global Mod
Global Mod
Web sitesi
arkadasinigetir.com
Damla Ersubaşı hakkındaki dolandırıcılık argümanlarına yanıt verdi Bir vakit içinderın fenomen dizisi Sihirli Annem’in Tuğçe’si olarak televizyon dünyasına giren Damla Ersubaşı’nın ismi son devirde dolandırıcılık argümanları ile anılıyor…

Deniz Mermaid isimli toplumsal medya kullanıcısı, Damla Ersubaşı tarafınca dolandırıldığını takipçileri ile paylaştı.

“200 bin dolarımı uyuşturucuya yatırdınız”

Ersubaşı tarafınca alınan 200 bin dolarının paralarının uyuşturucuya yatırıldığını söyleyen Mermaid, paylaşımlarında, “Bir kızın parasını alıp kokainlere yatırmak ne davette bulunmak bekliyorum sizi. Paramı istiyorum. Hayır benim hiç bir şeyden endişem değil benim param pulum gitti. hiçbir şeyden endişem yok yazışmaları da paylaşacağım.

Şimdi de Deniz senin paran değil. Benim paramı aldılar elimden beni kandırdılar. Sizi uyuşturucudan da vereceğim. Hani bana diyordunuz ya müptezel, benim içim rahat. Ben içki bile içmiyorum. Hepimiz gidelim kimler müptezel kimler uyuşturucu kullanıyor.

“Aldığınız paraları nasıl kokaine yatırdınız?”

Siz kaşındınız artık senin kayıtlarını numaran açık biçimde yazışmalarını, kimlerle ne yaptığını paylaşıyorum. Damla Ersubaşı çabucak senin bildirilerini paylaşacağım. Beni nasıl ikna ettin, beni nasıl kandırdınız. Aldığınız paraları nasıl kokaine yatırdınız.

“Her şeyiniz elimde sizi rezil rüsva edeceğim”

Narkotik’e aldıracağım hepiniz. Hani bana müptezel diyorsunuz ya ben alkol bile içmiyorum. Hepimiz gidelim hastaneye ben uyuşturucu nedir bilmem. Hepimiz gidelim 3-4 gün her tarafında uyuşturucudan kafanı kaldırmayan sensin. Haydi bekliyorum Damla Ersubaşı. Yazışmalarınız her şeyiniz elimde sizi rezil rüsva edeceğim”
sözlerini kullandı.

Sosyal medyada karşılıklı atışmalar

Mermaid ayrıyeten yazışmaları da ifşa edeceğini söylemiş oldu.

hemen sonrasında Ersubaşı ve hadisede ismi geçen başka isimlerle ilgili paylaşımlar yaptı. Karşılıklı yanıtların geldiği toplumsal medya atışmaları bir anda magazin gündemine bomba üzere düştü.

Cevabı toplumsal medyadan verdi

Çarpıcı iddilara yanıt geçikmedi. Ersubaşı da karşılığını toplumsal medya hesabından verdi.

Paylaşımları iftira olarak nitelendiren Ersubaşı hukuk yolu ile hakkını arayacağını söylemiş oldu.

“Mahkemede görüşeceğiz”

Ersubaşı, ” Günlerdir gülsek mi ağlasak mı bilemiyoruz. Bir meczup ile uğraşıyoruz. Akli istikrarı yerinde değil. Zırdeli. O denli kolay değil 2 çocuk annesi iftira atmak, mahkemede görüşeceğiz.

Kızlarımın babası, eski kocamdan 1 lira para almamışım.1 lirası bana geçmemiştir. Zira ben aslanlar üzere kendime de bakarım, çocuklarıma da bakarım. Sen kimsin de ben senin parana muhtaç olacağım. Ben bugüne kadar kocamdan bir kuruş almamış beşerim. Silk evvel o parayı ne için gönderdin onu bir söyle.”
dedi.