Eğitim için bir ortaya gelip seferberlik ilan ettiler

ganka

Global Mod
Global Mod
Web sitesi
arkadasinigetir.com
Eğitim için bir ortaya gelip seferberlik ilan ettiler Biz De Varız Destekleme Derneği, down sendromlu çocukların eğitimi için ‘Gönüllü Anneler Topluluğu’ ile seferberlik ilan etti. İş insanları da elini taşın altına koydu…

Adana’da hayata geçirdiği toplumsal sorumluluk projelerle dikkat çeken Biz De Varız Destekleme Derneği, down sendromlu çocukların eğitimi için ‘Gönüllü Anneler Topluluğu’ ile seferberlik ilan etti. Başlatılan eğitim seferberliğine kentteki işadamları da dayanak verip elini taşın altına koydu. İş insanı Hasan Güner ve ortağı Ramazan Üzül, çocuk ve gençleri evvel yerlerinde ağırlayıp kebap ikramında bulundu; daha sonra da onlara kırtasiye materyalleriyle boyama kitabı armağan etti. Biz De Varız Destekleme Derneği’nin, ‘Gönüllü Anneler Topluluğu’ ile birlikte yürüttüğü çalışmalara iş dünyasının yanı sıra esnaf da dayanak veriyor.

Renkli manzaralar

Adana’nın simgesi olan ‘Adana Kebabı’ndaki lezzetiyle öne çıkan; ‘Eyüp Can Kebap’ın işletmecileri Hasan Güner ve ortağı Ramazan Üzül, down sendromlu çocuklar için manalı bir jest yaptı. Kelam konusu çocuk ve gençleri işletmelerinde ağırlayan Güner ve Üzel, onlara ‘kebap ziyafeti’ sundu. Pürüzlerini aşıp keyifli anlar yaşayan çocuk ve gençler, renkli imgeler oluşturdu. Oğlu Eyüp Can Güner ile bir arada özel konuklarıyla yakından ilgilenip onlara Ramazan Üzül ile birlikte kırtasiye materyalleri ve boyama kitabı armağan eden Hasan Güner’e; katkı ve takviyeleri niçiniyle Biz De Varız Destekleme Derneği üyesi; Psikolog Yasemin Kutlu Varan, bir teşekkür plaketi sundu.