Erol Bulut Fenerbahçe’de istemişti, Gaziantep’e aldırdı!

tesbih

New member
Erol Bulut Fenerbahçe’de istemişti, Gaziantep’e aldırdı! Kış transfer döneminin birinci transferini yapan Gaziantep Futbol Kulübü, 19 yaşındaki merkez orta saha oyuncusu Luka Stankovski’yi takımına kattı. Kulübün resmi internet sayfasından yapılan açıklamada, “Gaziantep Futbol Kulübümüz, 2002 doğumlu Makedon futbolcu Luka Stankovski ile mutabakata varmıştır. Makedonya futbolunda geleceğin en potansiyelleri futbolcuları içinde gösterilen Stankovski, evvelki gün gerçekleştirilen sıhhat denetimlerini muvaffakiyetle tamamladıktan daha sonra Gaziantep’e gelerek 4,5+1 yıllık mutabakat imzalandı. Kulüp Liderimiz Cevdet Akınal, Lider Yardımcımız Ahmet Fikret Kileci ve Genel Sekreterimiz Erhan Özmen’in de katıldığı imza merasimiyle bir arada genç yıldız adayı resmi kontrata imza attı. Luka Stankovski’ye bir kere daha kulübümüze güzel geldin diyor, armamız altında sonsuz muvaffakiyetler diliyoruz” tabirlerine yer verildi.

BULUT İSTİYORDU

Makedonya kulüplerinden Rabotnicki forması giyen 19 yaşındaki Luka Stankovski, Erol Bulut idaresinde ismi Fenerbahçe ile anılmış lakin transfer gerçekleşmemişti. Erol Bulut, Gaziantep FK’da teknik adamlık bakılırsavini üstlenmesinin akabinde genç oyuncuyu takımına kattı. Gelecek vaat eden orta saha oyuncusu 1.90 santimetrelik uzunluğuyla da dikkatleri çekiyor.

“ÇOK BÜYÜK BİR YILDIZ ADAYINI ORTAMIZA KATTIK”

İmza merasiminde konuşan Kulüp Lideri Cevdet Akınal, “Luka Stankovski kulüp olarak bir müddetdir yakından takip ettiğimiz bir futbolcuydu. Gerek ülkesi ve gerekse de Avrupa’da yakından bilinen ve geleceğin en büyük potansiyelli futbolcularından birisi olarak gösteriliyor. Kulübümüze bu biçimde değerli bir genç yeteneği katmanın memnunluğunu yaşıyoruz. Bu transfer için bir süre evvel yönetici arkadaşlarımız Fikret Kileci, Erhan Özmen ve CEO’muz Erhan Yüksek Makedonya’ya giderek oyuncunun hem ailesini birebir vakitte kulübünü ikna etmeyi başardılar. Çok değerli bir transfere imza attığımızı düşünüyorum, bu transferin hepimize güzel olmasını diliyorum. Luka’ya da ortamıza bir sefer daha güzel geldin diyor, muvaffakiyetler diliyorum” diye konuştu.