Everton taraftarı, Vitor Pereira’yı ekibin başında görmek istemiyor

tesbih

New member
Everton taraftarı, Vitor Pereira’yı ekibin başında görmek istemiyor Fenerbahçe ile olan ikinci devri kısa süren Vitor Pereira, Everton’da favori hale gelmesine karşın, teklifi geri çevirmeyi düşünüyor.

Everton ile ikinci tıp görüşmeleri için avukatıyla birlikte Londra’ya geçen ve Farhad Moshiri ile yüz yüze görüşmeler gerçekleştiren Pereira, gelen reaksiyonlardan dolayı üzgün.

İngiliz basınından Daily Mail’e konuşan Pereira, “Everton taraftarları beni tanımadan, bilmeden reaksiyon gösteriyorlar. Bu durum beni üzüyor.” açıklamasını yaptı.

SkySports’taki haberde de Portekizli teknik yöneticinin şu açıklamaları yer aldı:

“Goodison Park’ta maç izlemek ve taraftarları görmek bana menajer olmam için ilham verdi. Tüm mesleğim boyunca, baskı altında çalıştım. Alışılmış ki hala işi istiyorum. Bu kulübün vereceği bir karar. Everton’un diğer adayları da var ve artık karar verme vaktinin geldiğini biliyorum. Bana karar için beklememi ve sakin kalmamı söylemiş olduler. Yaptığımız toplantılardan mutlular, hepsi bu kadar”

“PEREIRA OUT, LAMPARD IN”

Everton taraftarları, kulüp sahibi ve lideri Farhad Moshiri’nin Rafa Benitez’den boşalan menajerlik koltuğu için Vitor Pereira ile görüşmesini protesto etti.

İngiliz basınında yer alan haberlerde Farhad Moshiri’nin Roberto Martinez, Wayne Rooney ve Frank Lampard ile görüştüğü lakin Vitor Pereira’dan daha epey etkilendiği ve nazaranvi ona vermeye karar verdiği açıklandı. İdare konseyi ve kulüp hissedarlarına Vitor Pereira ile ilgili de bilgi veren Moshiri’nin bu sonucu reaksiyon çekti.

Birtakım taraftarlar, Everton’ın stadı olan Goodison Park’ın duvarına ‘Pereira out, Lampard in’ yazarak görüşlerini belirli etti.

Premier Lig’de 20 maçta 19 puan toplayan Everton, 20 kadrolu ligde 16. sırada bulunuyor.