Fatih Ürek: Muhafazakarım

ganka

Global Mod
Global Mod
Web sitesi
arkadasinigetir.com
Fatih Ürek: Muhafazakarım Ünlü müzikçi Fatih Ürek, Buket Aydın ile Yüz Yüze programının bu haftaki konuğu oldu. Aydın’ın sorularını yanıtlayan içtenlikle yanıtlayan Ürek, yanıtlarıyla toplumsal medyada gündem oldu. Ürek, kendisini muhafazakar olarak tanımladı.

“Çalışanıma bile tayt giydirmem”

Fatih Ürek, “Ben aslında muhafazakarım. Süslüyüm lakin dozunda giyinirim, göze batırmam. Sahnede giyerim süslü kıyafetlerimi. Eteklerim olmaz benim. Çizgiye uygun giyinmeye çalışırım ve epeyce da başarılı olduğumu düşünüyorum. Çok disiplinli ve dikkatliyim. Yanımda çalışan asistanım da tayt giyse kızarım ben. Tahminen yakışıyor tahminen yakışmıyor lakin gözüme batıyor” dedi.

“Mali şaklabanlık yapıyor”

“Tiktok yüzünden yuvalar yıkılıyor. Orası biraz tuhaf, hiç anlamış değilim”
diyen Ürek, Mehmet Ali Erbil ile ilgili kelamlarıyla de şaşırttı. Ürek şunları söylemiş oldu: “Tiktok sorununu hiç anlamış değilim. Ahlaki durumları da biraz bozuyor. Olamaz dediğim şeyleri orada görmeye başladım. Anadolu insanı da bunu yapıyor. Ülke olarak her şeyi abartıyor muyuz? Onu sorgulamaya başladım. Benim Tiktok hesabım yok. Bir kez gördüm lakin Mali’ye fazlaca şaşırdım. Ben mana veremedim. Tiktok’tan para kazanmak amiyane tabiriyle biraz şaklabanlık oluyor. Evvelce Mehmet Ali ile epey bir ortaya geliyorduk. Herkesle o kadar mazim var ki hatta bana kara kutu derler.”

“Tanga ile dışarıya çıkıyorlar”

“İnsanların giysisine kuşamına hiç bir vakit karışmam. Ben biraz “fashion” tarafınca olaya bakmaya çalıştım. Her kıyafet senin üstüne olacak diye bir şey olamaz. Tayt giyilebilir artık fazlaca rahat bir şey lakin ben o denli beşerler gördüm ki bütün beden sınırları kat kat ve epeyce berbat bir manzara… Bence 20 yaşından daha sonraki genç kızlar tayt sıkıntısında dikkatli olmalı. Evvelden bu taytlara içlik diyorlardı. Artık içliği geçtik don, külot, tanga ile çıkıyorlar.”