Fenerbahçe’de takım dışı kalan Sinan Gümüş’ten açıklama

tesbih

New member
Fenerbahçe’de takım dışı kalan Sinan Gümüş’ten açıklama Fenerbahçe’de takım dışı kalan Sinan Gümüş, Fenerbahçe taraftarlarına seslendi. Sinan Gümüş’ün açıklamaları şöyleki:

“Çok bedelli Fenerbahçe Taraftarları! Son günlerde benimle ilgili birfazlaca haber yapıldı, biroldukça “bilgi” başlığı altında söylentiler yayıldı. Lakin ben sizinle yalnızca gerçekleri paylaşmak istiyorum. Ben Fenerbahçe’mize geldiğimde, kamuoyuna hiç bir vakit yansımayan epeyce büyük fedakarlıklar yaptım ve bundan dolayı hiç pişmanlık duymadım. Fenerbahçe üzere büyük bir kulüp sizi istiyorsa, fedakarlık yapmak zorundasınız. Ben de bu fedakarlığı hem maddi birebir vakitte manevi manada sonuna kadar yaptım. Kamuoyunda çizilen Sinan Gümüş profili hakikat olsaydı, anlatılmaya çalışıldığı üzere yalnızca maddiyatı ön planda tutan biri olsaydım, Genova’da bana sunulan son derece cazip kaideleri bir kenara bırakmaz, hayatıma orada devam ederdim. Her vakit olduğu üzere, formamın hakkını sonuna kadar vermeye çalıştım, fakat kulübümün birkaç hafta evvel verdiği karara da hürmet duymaktan diğer bir dermanım yoktu.

Son devirde biroldukça kulüp benimle ilgilendi. Her futbolcu üzere, ben de gideceğim kulüp konusunda hür irademi kullanmak istedim. Tek isteğim, her tarafın memnun olacağı, benim de mesleğime devam edebileceğim bir tahlildi. Benimle ilgilenen kulüplerin büyük kısmına olumlu yaklaşsam da, maalesef transferini gerçekleşmedi ve buna katiyetle benim taleplerim sebep olmadı. Ben hiç bir vakit kendimi Fenerbahçe’den büyük görmedim ve Fenerbahçe’de olmaktan da her vakit gurur duydum. Tüm bu yaşananlara karşın bir profesyonel futbolcu olarak çalışmalarıma devam edip kendimi hazır tutacağımı ve gereksinim halinde hizmet etmeye hazır olduğumu canı gönülden bilmenizi isterim. Sevgiler, Sinan”