Filenin Sultanları kahkahaya boğdu

KesikÇayır

New member
Filenin Sultanları kahkahaya boğdu Türkiye Bayan Ulusal Voleybol Kadrosu oyuncuları Zehra Güneş, Hande Baladın ve Meryem Boz, Haber Global’de Candaş Tolga Işık’ın ‘Az Evvel Konuştum’ programına konuk oldu.

Filenin Sultanları, samimi halleriyle izleyenlerden tam not aldı.

KAHKAHALAR HAVADA UÇUŞTU

Soru karşılık formunda geçen programda kahkahalar havada uçuştu.

Tokyo Olimpiyatları’ndaki muvaffakiyetinin yanı sıra hoşluğuyla de dikkat çeken Zehra Güneş’in, bilhassa erkek arkadaş sorusuna verdiği karşılık dikkatlerden kaçmadı.

“ÇIKIŞTA GÖRÜŞÜRÜZ”

Zehra Güneş’in, “Bizim Meryem abla ile ortamızda 10 yaş var.” kelamları de bir daha gülüşmelere niye oldu.

Meryem Boz “Canlı yayında bu söylenir mi?” derken, o sırada kahkaha atan Zehra Güneş’in potunu Hande Baladın toparladı.

Son olarak Meryem Boz, “Çıkışta görüşürüz.” diyerek mevzuyu kapattı.

“ERKEK ARKADAŞ KULLANMIYORUM”

Candaş Tolga Işık, izleyicilerden gelen soruları yöneltirken; genç sportmenler sırasıyla kendileri hakkında merak edilenleri anlattı.

Zehra Güneş, “Bu dönem benim omzum çıktı. Şansız bir dönemdi. Bir ay korona müspet kaldım. Pandemidilk evvelki olimpiyatları bilmiyoruz fakat fazlaca hoştu. Çocukluğumuzun hayallerini yaşadık. Voleyboldaki şimdi her şeyi Giovanni Guidetti’den öğrendim. Uzun uzunluğu dezavantaj olarak görmüyorum. Bana Zeze diyorlar. Zehra’nın kısaltışı olarak. Makyaj akıyor aslında. Çok fazla terlemiyoruz da aslında.” dedi.

Daha öncesine Ronaldo’ya hayranlığını lisana getiren Zehra Güneş, erkek arkadaş sorusuna ise “Erkek arkadaş kullanmıyorum, meslek odaklıyım.” cevabını hatırlatarak karşılık verdi.

“POLONYA MAÇI ÇOK KRİTİKTİ”

Hande Baladın da “Tecrübe büyük bir fark. Beş sene evvel bir arada başladığımız da yaşımız daha küçüktü. Aldığımız sonuçlar değişti. Her sene daha güzelini yaptık. Ekip olarak da birbirimize alışarak alanda da performansımız daha da gelişiyor diyebilirim. Her turnuvada bir şeyler kazandık. Birinci başladığımızda aldığımız sonuçlar ile şu anki sonuçlar bir değil. Tahminen iki üç sene daha sonra daha epey muvaffakiyet kazanacağız. Her maçta birebir saç modelini yapıyordum. Son maçta bir değiştireyim dedim, kaybettik. Uzun uzunluklu olunca kıyafet ve ayakkabı bulmak konusunda zorluk yaşıyorsun. Bana da Handan diyorlar. niye o denli diyorlar hiç bir fikrim yok. Polonya maçı fazlaca kritikti. Lakin ortam epey hoştu. Ortaya geldiğimizde hepimizin gözünden ateş çıkıyordu güya. Her seferinde ‘nefes alıyoruz’ deyip gittik.” biçiminde konuştu.

“MARİO ÜZERE SIÇRIYORSUN”

Meryem Boz ise tabirlerini kullandı.

SULTANLARIN TUTTUKLARI KADROLAR

“Futbolla aranız nasıl? Hangi ekibi tutuyorsunuz?”
sorusuna da Hande Baladın, “Beşiktaş’ı destekliyorum.”, Meryem Boz “Şehrimin grubu Eskişehirspor’u tutuyorum.” Zehra Güneş ise “Öyle destekliyorum ben de.” diyerek cevap verdi.