Galatasaray Lider Adayı Burak Elmas’tan “sponsor” açıklaması

tesbih

New member
Galatasaray Lider Adayı Burak Elmas’tan “sponsor” açıklaması Galatasaray Spor Kulübü Lider Adayı Burak Elmas, “Benim hayatım Galatasaray ile geçti, Galatasaray benim ailem. Tarihi bir seçim olduğu için biz adayız. Galatasaraylılar 19 Haziran’da verecekleri oyla, kulübün gelecekte nasıl bir zihniyete hakikat evrileceğinin sonucunı verecek” dedi.

19 Haziran’da yapılacak olan Olağan Seçim Genel Kurul’da Galatasaray Spor Kulübü Başkanlığı için aday olduğunu açıklayan Burak Elmas, seçime az bir süre kala açıklamalarda bulundu. Kulübün mali olarak ibra edilmediği sebebi öne sürülerek seçimin tekrar iptal edilmesi üzerine çıkan haberlerle ilgili olarak Elmas, “Benim bu biçimde bir mevzuyla ilgili haberim yok. Artık Galatasaray’ın kaybedecek vakti yok. Bir an evvelce bu seçim yapılmalı. Galatasaray iradesiyle seçilen idarenin kulübün sıkıntılarını halletmeye başlamalı ve Galatasaray’ı ileri gdolayılmeli” biçiminde konuştu.

“GALATASARAY’IN ASIL SAHİBİ ÜYELERDİR”

“ARKADAŞLARIM TAHLİLE BAŞLAMAK İÇİN HAZIR”

nazaranve gelmeleri durumda bütün meselelerin tahlillerine birebir anda başlayacaklarını vurgulayan Burak Elmas, “Galatasaray’ın kronikleşmiş biroldukca sorunu var. Galatasaray’ı aydınlık bir geleceğe taşımak için tüm sorunların tahliline tıpkı anda başlamak gerekiyor. Bu yüzden biz alanlarında uzman bir grup bir ortaya getirdik. Şu anda bütün arkadaşlarım, bütün sorunların tahliline tıpkı anda başlamak için hazırlar. nazaranve geldiğimiz takdirde Galatasaray’ın kronikleşmiş bütün sorunlarını halletmek üzere hazır durumdayız” dedi.

“EPÖZDEMİR, TAHLİL BULABİLECEK YETKİNLİKTE”

Listesinde yer alan Rezan Epözdemir hakkında da kıymetlendirme yapan Burak Elmas, “Rezan beyefendi, Türkiye’nin yetiştirdiği en değerli hukukçulardan birisi. Kendisini uzun müddettir idare konseyimize dahil etme arzum vardı. Kendisiyle yaklaşık bir sene evvel bir görüşmemiz oldu. Lakin bu süreçte kendisinin Fatih hoca ile müvekkil bağından dolayı nazaranvi kabul edemeyeceğini söylemişti. Ben yeniden kendisiyle görüştüm. O periyotta hocanın kontratı sona eriyordu. O sebeple ikna ettik. Rezan Epözdemir, Galatasaray’ın meselelerine tahlil bulabilecek yetkinlikte bir isim. Kendisinin biroldukça müvekkili var. Müvekkillerinin hepsi, Rezan Beyefendi bizim listemize girdiği için bizi destekleyecek diye bir şey yok. Hem ona birebir vakitte müvekkillerine saygısızlık olur. Kendisi takımımızın değerli bir modülüdür. İdaremizde fark yaratacak arkadaşlarımızdan bir tanesidir” açıklamasında bulundu.

“FATİH TERİM İLE GÖRÜŞMEM OLMADI”

Galatasaray Spor Kulübü başkanlığı için aday olan Yiğit Şardan’ın “Herkes Fatih Terim ile çalışacağını söylüyor lakin sanki Terim onlarla çalışacak mı?” kelamlarına de karşılık veren Burak Elmas, “Etik çerçeveler doğrultusunda kendisiyle şu ana kadar bir görüşmem olmadı. Galatasaray’ın en büyük gelir getiren ve en büyük sarfiyatı olan şubesi, futbol. Fatih Terim karşılığı, uygulamak istediğimiz vizyonu hangi teknik yöneticiyle uygulamak istediğimizin yanıtıdır. Bu bir teknik yönetici sonucudır. Hocanın Galatasaraylılığını tartışmaya gerek yok. Bizim idaremizin görüşü budur. Başka idarelerin farklı görüşleri olabilir. Aslında tüm adayların ismi ne olursa olsun futbol grubunun başına getirmek istedikleri teknik yöneticileri açıklaması mühimdir. Bence her aday, gönlündeki teknik yöneticisi açıklamalı. Biz de bunu yaptık” halinde konuştu.

“UYGUN SPONSORLARI BULDUK”

Amatör branşları yine ayağa kaldırmak ismine projelerini tamamladıklarını vurgulayan Elmas, “Tüm şubelerimizde önemli bir strateji hazırlığı yaptık. Misyonları ve gayeleri gerçekleştirmek için gerekli bütçeleri belirledik. Bu bütçelere uygun sponsorlar bulduk. Bu sponsorların birçoğuyla birebir görüştük, ön protokol imzaladık. Bizim gayemiz uzun devirli, sürdürülebilir bir muvaffakiyet elde edebilmek. Galatasaray markasını taşıyan her spor branşının maksadı, en zirvedir. Biz bu branşlara yalnızca spor olarak değil ailemizi büyüten bir faktör olarak görüyoruz” tabirlerini kullandı.

“AMATÖR BRANŞLARDA PROTOKOL İMZALADIK”

Ön protokol imzaladıkları sponsorluk mutabakatlarının yalnızca futbolda değil amatör branşlara da olduğunun altını çizen Elmas, “Amatör branşlarda da değerli sponsorluk mutabakatlarının ön protokolünü imzaladık. nazaranve gelmediğimiz için bununla ilgili ayrıntılı sayıları açıklayamıyoruz. İmzaladığımız ön protokollerin birçoğunda bir kapalılık unsuru var. Şayet saklılık unsuruna karşın açıklamamıza müsaade verirlerse büyük keyifle açıklarız. Bu sayıların Galatasaray için epeyce önemli sayılar olduğunu söyleyebilirim” dedi.

“İKTİDAR DEĞİL, GALATASARAY İÇİN YOLA ÇIKTIK”

bakılırsave gelmeleri halinde öbür adayların taahhüt ettikleri projeleri de açıklamaları halinde hayata geçirebileceklerini söyleyen Burak Elmas, “Biz bu yola iktidar gayreti için değil Galatasaray çabası için çıktık. Tüm adayların tüm çalışmaları Galatasaray için yapılmıştır. En düzgünlerini uygulamak da Galatasaray idaresinin nazaranvidir. Biz seçilirsek başka adayların taahhüt etmiş olduğu projeleri bir bir görüşerek en uygununu uygulama amacımız var. Diğer bir idare teveccüh görürse biz de projelerimizi keyifle kendileriyle paylaşırız” diye konuştu.

“GALATASARAYLILARI OY VERMEYE DAVET EDİYORUM”

Son olarak Galatasaray topluluğuna bir bildiri veren Elmas, “Benim hayatım Galatasaray ile geçti, Galatasaray benim ailem. Tarihi bir seçim olduğu için biz adayız. Galatasaraylılar 19 Haziran’da verecekleri oyla, kulübün gelecekte nasıl bir zihniyete hakikat evrileceğinin sonucunı verecek. Her bir oy fazlaca pahalı bu seçimde. Kararları ne olursa olsun bütün Galatasaraylıları 19 Haziran’da oy vermeye davet ediyorum” diyerek kelamlarını noktaladı.