Galatasaray’da tercüman Marc Gonzalo Martinez ile yollar ayrıldı

tesbih

New member
Galatasaray’da tercüman Marc Gonzalo Martinez ile yollar ayrıldı Galatasaray’da grubun başına getirilen Domenec Torrent’in takımında tercüman olarak yer alan Marc Goncalo Martinez ile yolların ayrıldığı kaydedildi.

Ajansspor’un haberine göre, toplumsal medyadan yaptığı paylaşımla krize niye olan Marc Gonzalo Martinez ile Galatasaray’ın iş birliği uzun sürmedi.

Haberde, gruptan ayrıldığı belirtilen Martinez’in Radyospor’a açıklamalarda bulunduğu söz edildi.

Ekipten ayrılması hakkında Radyospor’a konuşan Martinez, “Pro lisansım var. Yalnızca tercümanlık yapmıyorum. beraberinde antrenörlük yapıyorum. Katkı sağlamak istemiştim Galatasaray’a. Hocaya bunu söylemiştim. Muhtaçlığının olduğunu söyleyerek, epey sevindi. Ligi tanıyan birine gereksinim duyuyor. Yöneticilerle konuştu fakat onlar maalesef kabul etmediler. Hoca 3 sefer beni istediğini söylemiş oldu maalesef reddedildi” dedi.

Galatasaray’dan ayrıldığı için üzgün olduğunu lisana getiren Martinez, “Uğur Yıldız’a bir bildiri attım. Maalesef epeyce erken ayrıldık lakin her şey için epeyce teşekkür ederim dedim. 2 gün ortasında çok hoş bir iş yaptım ve herkes orada bana fazlaca yeterli davrandı. Daha epeyce faydalı olmayı isterdim, üzüldüm” tabirlerini kullandı.

Domenec Torrent ile ilgili de konuştuğu belirtilen Martinez, “İki gün ortasında neler gördüm. O kadar profesyonel bir Torrent gördüm ki başarılı olmasını fazlaca istiyorum. Benim hakkımda epey hoş şeyler söylenmiyor. O denli bulunmasına karşın hiç kıymetli değil. Sahiden çok uygun bir hoca aldılar. İnanılır üzere değil. Saat 9’da geldim. 11’deki egzersiz, 11.30’a ertelendi fakat adam fazlaca profesyonelce yönetti. Onlar kendi ortalarında Katalanca konuşuyor. Çok hoş bir diyalog kurduk. Beni epey sevdiler” dedi.