Gaziantep FK teknik yöneticisi Erol Bulut’tan transfer açıklaması

tesbih

New member
Gaziantep FK teknik yöneticisi Erol Bulut’tan transfer açıklaması Üstün Lig’in birinci haftasında VavaCars Fatih Karagümrük ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdüren kırmızı-siyahlı takımın teknik yöneticisi Erol Bulut, kulüp tesislerinde gazetecilere, uygun bir kamp devri geçirdiklerini söylemiş oldu.

Hazırlık maçlarında sonuçtan fazla kadro olarak alandaki tepkisi önemsediğini tabir eden Bulut, “İki hafta daha sonra lig başlıyor. Bir hazırlık maçı daha yapacağız. Kadro ve ferdî kusurlarımızın minimum düzeye gelmesi lazım.” tabirlerini kullandı.

”GÖRÜŞTÜĞÜMÜZ BİRTAKIM FUTBOLCULAR VAR”

Lig başlamadan transfer çalışmasını bitirmek istediklerini belirten Bulut, “Yaptığımız transferler oldu. Forvet çizgisinde Borven ortamıza katıldı. Gol yollarını inşallah onunla yakaladığımız durumları değerlendireceğiz. Ortamıza birkaç futbolcu arkadaşımız daha katılacak. Görüştüğümüz birtakım futbolcular var. Lig başlamadan bitirebilirsek daha uygun olacak. Gereğince futbolcu izledik ve teklifleri götürdük. Onlardan geri dönüş bekliyoruz.” diye konuştu.

Forvet sınırına yapılacak desteklerin yabancı sorunu ve yüksek maliyetler niçiniyle kolay olmadığına işaret eden Bulut, kulübün geleceği ve teknik muvaffakiyet için en yanlışsız kararları almaya ihtimam gösterdiklerini vurguladı.

Bulut, yeni dönem gayeleriyle ilgili de şunları kaydetti:

“Kafamızda ekibi kurup, sistemi oturtmak ve en âlâ biçimde işlemesini istiyoruz. bu da bir günde olan bir iş değil, haftalar sürüyor. Şu an daha uygununu görmek isteyen bir grup var. Zira biz nerde olduğumuzu epeyce düzgün biliyoruz. Daha yeterli yerde olmamız gerekiyor. Kalite ortamıza katmamız gerekiyor. Maksat, geçen yılın daha güzelini yapmak. Onun için ortamıza kaliteli bir kaç arkadaşımızın katılması gerekiyor. Benim her vakit gayem oldu. Ben başladığım günden bu yana amaçlar ortasında oldum. İnşallah geçen seniçin daha uygununu yapacağız. Fakat bu demekle olmuyor. Çalışmak, transfer ve kaliteyle oluyor. Bu da vakit gerektiriyor. Onun eforu ortasında olacağız.”