Gebze Center AVM Ocak Ayında Kitap Fuarı ve Özel Okul Tanıtım Günlerine Konut Sahipliği Yapıyor

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod
Gebze Center AVM Ocak Ayında Kitap Fuarı ve Özel Okul Tanıtım Günlerine Konut Sahipliği Yapıyor
Gebze Center AVM’de Ocak Ayı Dolu Dolu Başladı

Gebze ve bölge halkı için değerli bir hayat merkezi olan Gebze Center AVM’nin kurulduğu günden bu yana düzenlediği ve artık klasik hale gelen Kitap Fuarı başladı. 30 Ocak 2022 tarihine kadar sürecek olan fuar kapsamında birbirinden kıymetli müellifler kitaplarını imzalayacak. Velilerin özel okul görüşmelerine de konut sahipliği yapan Gebze Center AVM’de, Özel Okul Tanıtım Günleri 23 Ocak’a kadar devam edecek.

Gebze Center AVM’nin klâsik hale gelen Kitap Fuarı 11. sefer kapılarını açtı. Gebze Center’ın kurulduğu günden bu yana aralıksız olarak Ocak ayında düzenlediği fuar, müellifleri, okurları, kitapları, yeni çıkanları, fazlaca sevilen ve klasikleşen yapıtları ziyaretçileri ile buluşturuyor.

Penguen Kitabevi işbirliği ile düzenlenen fuar kapsamında birbirinden kıymetli muharrirler okurlarıyla buluşuyor. Gebze Center AVM aktiflik alanında gerçekleşen Kitap Fuarı 30 Ocak’a kadar ziyaret edilebilir.

Özel Okul Tanıtım Günleri Gebze Center AVM’de…

Velilerin özel okul görüşmelerine de mesken sahipliği yapan Gebze Center AVM’de Özel Okul Tanıtım Günleri 23 Ocak’a kadar devam edecek. En uygun, en gerçek, en uygun okulu bulmak için yapılan Tanıtım Günlerine Gebze Bölgesinde yer alan; Özel Adem Ceylan Final Teknik Koleji, Akademi Royal, Kaynes, Hazar Eğitim Merkezi, Tahlil Koleji, Gebze Final Anadolu ve Fen Lisesi, Nazmi Arıkan Gebze Fen Lisesi, Özelsin Koleji, Pelikan Eğitim Kurumları, Rehberim Koleji, Uğur Okulları, Yeni Atlas Okulları katılıyor. Gebze Center AVM aktiflik alanında bulunan stantlara tüm ziyaretçiler hijyen kurallarına dikkat ederek katılabilir.

İnançlı ve keyifli alışveriş için TSE Dokümanı yenilendi…

Uyguladığı hijyen kuralları ile pandemi periyodunda inançlı ve keyifli bir alışveriş tecrübesi sunmaya devam eden Gebze Center AVM, bu uygulamaları ile TSE – COVID-19 Hijyen, Enfeksiyon Tedbire ve Denetim Belgelendirme Programı kapsamında inançlı hizmet dokümanı almıştı. TSE yetkilileri tarafınca bir daha denetlenmesi daha sonrasında bütün hijyen tedbirlerinin alındığı ve eksiksiz uygulandığı tespit edildi. Kocaeli vilayetinde belgeyi alan birinci AVM olan Gebze Center, bu kontrol daha sonrasında dokümanını birinci yenileyen AVM oldu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı