Gülsim Ali 5 yıldır sistematik tacizle karşı karşıya: Son defa uyarıyorum…

HoVaRDa

New member
Gülsim Ali 5 yıldır sistematik tacizle karşı karşıya: Son defa uyarıyorum… Oyuncu Gülsim Ali, 5 yıldır kendisini sistematik olarak taciz eden ve cinsel içerikli iletiler gönderen E.H. isimli erkeğe toplumsal medyadan seslendi. Ali, biroldukca defa uzaklaştırma sonucu aldırdığı E.H.’ye “Tacize devam edersen fotoğraflarını yayınlarım” diyerek reaksiyon gösterdi.

Mahkemeye başvurup uzaklaştırma sonucu çıkarmasına karşın E.H. isimli erkeğin sistematik tacize devam ettiğini belirten oyuncu, E.H.’nin son olarak çalıştığı sete gelip “Senin olduğun her yere gelebilirim, kimse beni engelleyemez” diyerek tehdit ettiğini söz etti.

Gülsim Ali toplumsal medya hesabından şu bildirisi paylaştı:

“2016 yılından beri durmaksızın beni taciz eden E. H. Hakkında açılmış davalara karşın taciz, cinsel içerikli hakaret dolu bildiriler ile bana rahatsızlık vermekten vazgeçmedin. Dava açmama, tekraren uzaklaştırma sonucu almama karşın bana ulaşmak için her yolu denemeye devam ediyorsun, çalıştığım setlere gidip yanındaki insanlara palavra söyleyip onları kullanarak dekorların ortasından çektirmiş olduğun fotoğraflarla ‘senin olduğun her yere gelebilirim, kimse beni engelleyemez’ diyerek beni tehdit ediyorsun. Benim hakkımda, ailem, işim ve özel hayatımla ilgili ağıza alınmayacak sözler kullanarak bana ziyan vermeye çalışıyorsun. Seni son defa uyarıyorum, buna artık bir son vermelisin. Kullandığın bütün geçersiz hesapların tıpkı telefon ve bilgisayardan yapıldığı resmen ispat edildi, hepsinin sana ilişkin olduğu resmi makamlarca da onaylandı. Şayet tek bir rahatsızlık daha verecek olursan senin fotoğraflarını, attığın aşağılık sapkın iletilerini bütün şahsî ayrıntılarını dava evrakıyla birlikte buradan yayınlayacağım ve birer kopyasını da memleketindeki akrabalarına, posta yoluyla ileteceğim.” (HABER MERKEZİ)