Hakan Karaahmet: Galatasaray’ı Giresun’da en yeterli biçimde ağırlayacağız

tesbih

New member
Hakan Karaahmet: Galatasaray’ı Giresun’da en yeterli biçimde ağırlayacağız Giresunspor Kulübü Lideri Hakan Karaahmet, “Galatasaray maçı saha ortasında sıkıntı olacak lakin Giresunspor da kendi alanında yeterli başlamak istiyor. Hoş bir maç olacak izleyenler için fakat benim için epey kıymetli olan tüm Galatasaray topluluğunu Giresun’da en düzgün biçimde ağırlayacağız. İnşallah onlara hoş bir Giresun yaşatırız ve keyifli ayrılırlar. Bizim için değerli olan o” dedi.
Giresunspor Kulübü Lideri Hakan Karaahmet, yeni dönem öncesi özel değerlendirmelerde bulundu. Uzun mühlet daha sonra Muhteşem Lig’e çıkmanın memnunluğunu yaşadıklarını vurgulayan Karaahmet, “Uzun vadeli bekledikten daha sonra gelen mutluluklar olağan epey değerli oluyor. Bizim de uzun mühlet bekleyerek gelen; sonuçta 44 yıl yani, bir ömrün 3’de 2’si… Bu kadar bekledikten daha sonra gelince, biz hala bu memnunluğu sonuna kadar yaşıyoruz. Bu bizim için fazlaca özel bir durum” diye konuştu.
Üstün Lig’in birinci haftasında oynayacakları Galatasaray maçı ve sarı-kırmızılı topluluk ile ilgili açıklamalarda bulunan Giresunspor Kulübü Lideri Hakan Karaahmet, “Burak liderin Giresunlu olması doğal farklı bir şey fakat Galatasaray ve Giresunspor topluluklarının ben hayli yeterli olacağını, bu iki tarafın da birbirine yakın topluluklar olduğunu aslına bakarsanız biliyoruz. Biz Giresunlular, gelen bütün ekipleri en âlâ biçimde ağırlayacak bir topluluğuz. Oradaki iş dünyası, esnafımız en hoş biçimde ağırlayacaktır, bundan yana kuşkum yok. Galatasaray maçı saha ortasında sıkıntı olacak, kolay bir maç olmayacak. Sonuçta Galatasaray’ın nerede olduğunu hepimiz biliyoruz. Fakat Giresunspor da kendi alanında yeterli başlamak istiyor. Hoş bir maç olacak izleyenler için lakin benim için epeyce değerli olan tüm Galatasaray topluluğunu Giresun’da en yeterli biçimde ağırlayacağız. İnşallah onlara hoş bir Giresun yaşatırız ve keyifli ayrılırlar. Bizim için kıymetli olan o. Puanı yahut puanları biz alalım isterim tabi. Orada bize müsaade buyursunlar ancak balıkları, pideleri onlar yesinler, orada sorun yok” diye konuştu.

“7 OYUNCU DAHA TRANSFER ETMEK İSTİYORUZ”

Şu ana kadar 6 futbolcu aldıklarını, 7 futbolcu daha almak istediklerini belirten lider Karaahmet, “Bunların 2-3 tanesi belirli ancak işte görüşmeler devam ediyor. Piyasa var ve o piyasa kuralları başta çok yüksek açılıyor bildiğiniz üzere, daha sonra düşüyor, daha sonra öbür futbolcu çıktığında yabancı kuralı niçiniyle alamayacak durumda kalacağız. Biraz beklemek ve yanlışsız vakitte almak bizim üzere kulüpler için hayli kıymetli. Yoksa bir futbolcuya, ‘O sayısı ver geleyim’ en kolayı. Biz daha az sayı vererek getirebilirsek hakikat idare yapmış olacağız. Ben geçen sene planlarımızın birebiri yaptığımızı düşünüyorum. Giresunspor’a transferler gelecek. Daha farklı oyuncular da gelecek. Şu birkaç gün içerisinde sonuçlanmasını beklediğimiz transferler var. Onlar sonuçlanınca aslına bakarsan ne demek istediğimizi de anlayacaklar. Fakat daima söylüyorum, hakikat vakitte yanlışsız sayılara yapılan transfer bence daha kıymetlidir” açıklamasında bulundu.