Heidenheim maçıyla ilgili yorumlar – puan kaybına büyük öfke

ahmetbeyler

Active member
1. FC Heidenheim karşılaşmasının ardından Rani Khedira ve Christopher Trimmel, 1. FC Union Berlin medya temsilcilerinin sorularını yanıtladı. Basın toplantısında iki antrenör Frank Schmidt ve Nenad Bjelica konuştu. Oyunun sesleri!

Rani Khedira: Rakibinizi bu şekilde iki kez davet ederseniz, bugün kesinlikle talihsiz ve sinir bozucu olur. Goller genellikle hatalardan sonra gelir ve bugün bunlardan birkaçı çok fazlaydı. Hem bizim tarafımızda hem de Heidenheim tarafında. Hala zafere Heidenheim'dan daha yakın olduğumuzu ve bu nedenle üç puanı hak ettiğimizi düşünüyorum. Bugün en güçlü iki takımın karşılaştığını görebiliyordunuz, çok yoğundu ve giderek daha da açık hale geldi. Biz aslında bu darbe alışverişine katılmak istemedik.

Christopher Trimmel: Bugün her iki taraf da tatminsiz olamaz, adil sonuç beraberlik olacaktır. Heidenheim'ın çok agresif olduğunu ve bize hiçbir şey vermeyeceğini önceden biliyorduk. Özellikle ilk 25-30 dakika içerisinde daha agresif davrandılar ve daha fazla ikinci top kazandılar. Sonrasında kendimizi toparladık ve devre arasına kadar tamamen oyunun içindeydik. Aradan sonra aslında 3-1'e yaklaştığımızı hissettim çünkü daha fazla alanımız vardı. Ancak saha koşulları zor olunca bu durumları doğru oynayamadık.

Frank Schmidt (basın toplantısında): İlk iyi hamlemizi değerlendirip öne geçmeyi başardık. Sonrasında ilk 20 dakikada ikinci golü bulamadık. Bu noktada hak edilmiş olurdu. İlk yarının ortasından itibaren Union daha iyi oyun sergiledi ve iki hareketin ardından aniden geride kaldık. Mola sırasında takımı ayağa kaldırmak ve suçlamamak önemliydi. İkinci yarıda pes etmediğimiz açık bir karşılıklı vuruşma yaşandı. Bu puanı almak için elimizden geleni yaptık ve sonunda hak ettiğimizi düşünüyorum.

Nenad Bjelica (basın toplantısında): Her iki takımın da çok mücadele ettiği ve istekli olduğu, çok iyi bir maç oldu. Ancak her iki tarafta da çok fazla hata vardı. Her iki takım da maçı kazanabilirdi ama sonuç kesinlikle adil.

Günaydın Berlin
Bülten

Kayıt olduğunuz için teşekkürler.
E-postayla bir onay alacaksınız.