İdarenin hesabı tutmadı, Sarı-Lacivertliler yeni dönemi teknik yöneticisiz açtı

tesbih

New member
İdarenin hesabı tutmadı, Sarı-Lacivertliler yeni dönemi teknik yöneticisiz açtı Lider Ali Koç, seçim öncesi “Yeni hocamızı pazartesi (28 Haziran) açıklayacağız” demesine karşın Sarı-Lacivertlilerin teknik yöneticisi hala muhakkak değil. Üstelik, kulübün gündeminde olan ve idarenin görüştüğü hocalar Benitez, Nuno Espirito ile Marco Silva, öbür kulüplerle anlaştı. Dün grubun başında antrenörler Volkan Demirel, Zeki Göle ile Fatih Yıldız vardı.

CAULKER: EN BÜYÜK F.BAHÇE

F.Bahçe’nin yeni transferi Steven Caulker’le bir arada stoper sayısı Szalai, Zanka, Marcel Tisserand, Lemos, Sadık Çiftpınar ve Serdar Aziz’le birlikte 7’ye çıktı. Mevcut takımdaki 6 ismin mukavelesi devam ediyor. Ayağının tozuyla kulüp televizyonuna açıklamalarda bulunan Caulker, Sarı-Lacivertlilere katıldığı için keyifli ve heyecanlı olduğunu söylemiş oldu. Son 2.5 dönemdir Alanyaspor’da forma giyen Caulker, “İki hafta evvel liderimiz Ali Koç ile konuştum. daha sonra da direkt ‘F.Bahçe’ye gitmek istiyorum’ diye karar verdim. Büyük kadroya gitmek istiyordum. F.Bahçe, Türkiye’nin en büyük kulübü. beraberinde en âlâ takımına sahip. Bence bu dönem taraftar da stadyumda olacak ve şampiyon olacağız. Türkiye’de kalmak istediğim için Türkçe öğrendim. Sıkıntı lakin biraz anlıyor, biraz konuşabiliyorum. Hem sert hem başkan oyuncuyum. Mesleğime baktığımda Liverpool’da oynadım. İngiltere’de büyük ekiplerde oynadım. Karakterli bir futbolcu olduğumu söyleyebilirim. Bu dönem bunu göstereceğim” sözlerini kullandı.

Fatih’e Avrupa talip – F.Bahçe altyapısında yetişen 18 yaşındaki orta saha oyuncusu Fatih Yiğit Şanlıtürk’ü Avrupa grupları takibe aldı. Geçen dönem ligde 7 sefer A grup takımına giren, Erzurum ve Ankaragücü imtihanlarında toplam 16 dakika müddet bulan futbolcu için menajeri Cihan Ercüment, “Fatih’in maksadı uzun yıllar F.Bahçe’ye hizmet etmek ve A Ulusal Grup formasını giymek” dedi.