Juventuslu Merih Demiral Kaş’ta tatil yaptı

tesbih

New member
Juventuslu Merih Demiral Kaş’ta tatil yaptı A Ulusal Futbol Grubu’nun ve İtalya’nın dünyaca ünlü Juventus grubunun defans oyuncusu 23 yaşındaki Merih Demiral, Antalya’nın Kaş ilçesinde tatil yaptı. Bir hafta Kaş’ta kalan Demiral, 5 günlük tatili kapsamında denize girip, yatla gezinti gerçekleştirdi.
İtalya’nın Juventus ekibinde forma giyen ulusal oyuncu Merih Demiral, tatilini Kaş’ta geçirdi. Türk Ulusal Ekibi’nin 2020 Avrupa Şampiyonası’nda küme evresinde elenmesinin akabinde ulusal oyuncu Merih Demiral, yanında bir arkadaşı ile Kaş’a geldi. İş insanı Şevki Yörükoğlu’nun konuğu olarak Kaş’a gelen Merih Demiral, Çukurbağ Yarımadası’ndaki bir butik otelde tatil yaptı. Burada kucak kucak yüzüp, dinlenen Merih Demiral, Kaş’taki dostlarıyla da bir ortaya geldi. Bir günlüğüne Demre’ye bağlı Üçağız Mahallesi’ne de gelen Merih Demiral, Üçağız Mahallesi Muhtarı Durali Aliçavuşoğlu’nun ‘Nergis’ isimli yatı ile günübirlik Kekova cinsine çıktı. Kekova cinsinde Simena Antik Kenti, Batık Kent, Gökkaya, Burç ve Buzalık koylarını gezip, koylarda denize giren, yatta güneşlenen Merih Demiral, Üçağız Mahallesi dönüşünde gençlerle fotoğraf çektirdi. Kaş’taki bir haftalık tatilini tamamlayan Merih Demiral, 5 gün sürecek yat tatili için Muğla’nın Marmaris ilçesine gitti. Demiral’ın tatilinin akabinde İtalya’ya döneceği öğrenildi.
Merih Demiral, “Geçen yıl da tatilimi Kaş’ta geçirmiştim. Kaş beni büyüleyen bir yer. İleride futbolu bıraktığım vakit hayatımı sürdüreceğim bir yer. Kaş’ı, Kekova’yı epey seviyorum. Buralarda tatil yapmak insanı dinlendiriyor. Denizi, tabiatı ve tarihiyle Likya’nın başşehri Kaş. Futbol mesleğim konusunda konuşmak istemiyorum. Juventus formasını taşımaktan epeyce mutluyum” dedi.