Kaptan Arda Turan’dan taraftarlara ileti var

tesbih

New member
Kaptan Arda Turan’dan taraftarlara ileti var Dün akşam oynanan St. Johnstone maçında, gösterdiği berbat performans ile toplumsal medyadan yansıların odağında olan Arda Turan, toplumsal medya üzerinden Galatasaray taraftarı için paylaşım yaptı. İşte Arda Turan’ın yaptığı toplumsal medya paylaşımı.

“BİRBİRİMİZE GEREKSİNİMİMİZ VAR”

“Tur atladığımız için hayli memnunum, topluluğumuza armağan olsun…

Bu vesileyle, sevgili Galatasaraylılarla biraz olsun dertleşmek isterim. Birtakım makus gecelerin akabinde yaşadığınız üzüntüyü, duyduğunuz hüznü anlıyorum. Haklısınız.

Lakin bir şeyin teminatını size verebilirim… Grup arkadaşlarımla birlikte Galatasaray formasının bedelini fazlaca uygun bilen bir grup olarak idmanımızı, beslenmemizi, dinlenmemizi layıkıyla yapmaya dikkat ediyor, toplumsal hayatımızı Galatasaray’a yakışır biçimde yaşıyor ve elimizdeki her şeyi topluluğumuzu keyifli edebilmek ismine vermek için epey çalışıyoruz.

Sizlerin de şunu bilmesini isterim; birtakım durumlarda dayanağınız, toplumsal medyada yahut tribündeki ıslığınız atletin performansını olumlu ve olumsuz istikamette önemli biçimde etkileyebiliyor. Bunları şundan yazıyorum. Evvel gazoz kasasının üstünde top toplayan bir çocuktum, daha sonra tribünde, en sonunda da alanda Galatasaray formasını giyen bir taraftar oldum. Avrupa’dayken de, televizyon başında daima sizden bir tanesiydim. Atletico’da ve Barcelona’da, gittiğim her yere Galatasaray sevgisini de götürdüm birlikteimde. Yeri geldi grup otobüsünde dünyanın en büyük yıldızları benimle sevindi Galatasaray’ın golüne, yeri geldi ben formamı giyip geldim en sevdiğim yere, Ali Sami Yen’e. Emin olun; kazanırken hepimiz yeterli lider, yeterli yönetici, güzel hoca, yeterli futbolcu olabilir fakat birbirimize her vakit muhtaçlığımız var. Güzel günde de, berbat günde de. İnsan güç anında gerisinde en sevdiklerini görmek ister, biz de işler arzuladığımız üzere gitmediğinde sizin dayanağınızı hissetmek ve birlikte ayağa kalkmak istiyoruz.

Bunları, İskoçya’dan dönüş yolunda, sizleri düşünerek yazıyorum zira nasıl siz bizleri düşünüyorsanız bizler de sizleri düşünüp, sizlerle yaşıyoruz.

Galatasaray’ı fazlaca seviyorum. Galatasaray ile kazanmayı da fazlaca seviyorum, kaybederken kahrını çekmeyi, hüznünü yaşamayı da. Acısı da tatlı, sevinci de.

Pazartesi, yeni bir lig dönemi başlıyor. Birbirimize her zamanki epey gereksinimimiz var. Bunu hatırlamak ve hatırlatmak istedim birbirimize. Bu vesileyle dönemdeki birinci galibiyetimizle liderimize ve idaremize “hoşgeldiniz” demiş olduk, umarım bu birçoğunun birincisi olur…”