Mattarella’dan Quirinale’de Bagnaia ve Ducati. “Bir İtalyan motosikletiyle kazanmak gurur verici”

ganka

Global Mod
Global Mod
Web sitesi
arkadasinigetir.com
yeni dünya şampiyonu MotoGP, Üzgünüm Bagnaiaalındı Quirinal Cumhurbaşkanı tarafından, Sergio Mattarella. Pilotla birlikte, Ducati. “Bazı harika sonuçlar elde etmeyi başardık ve bize bir hat-trick kazandırdı: İnşaatçılar unvanı, Takım unvanı ve Sürücüler unvanı. Piedmontlu sürücü heyecanla açıkladı – ikincisi bizi gerçekten gururlandırıyor çünkü sporumuzdaki en yüksek hırs ve Geçen seferden bu yana geçen 50 yılı düşünürsek, bir İtalyan motosikleti ile bir İtalyan olarak kazanmak bizi daha da gururlandırıyor. James Augustine ile kazanmak OG Agusta. Birlikte kendimi ve motosikleti şampiyonamızda referans noktası haline getirmeyi başardık – diye ekledi – bir kez daha en rekabetçi olduğumuzu gösterdik ve Valencia’da hayalimi gerçekleştirdikten sonra İtalyan bayrağını gururla taşıdım.” Pecco’nun Valencia’da bitiş çizgisini geçtiğinden beri beklediği duygularla dolu özel bir gün, “Başkan Mattarella ile tüm ekibimle tanıştığım için mutluyum” dedi. Haberler az önce Roma Termini istasyonunda bir Frecciarossa’dan indi.

(halletmek)

Bir İtalyan düğünü olan Bagnaia ve Ducati: yöntem tutkusu, hayaletlerden daha güçlü

kaydeden Gabriele Romagnoli

06 Kasım 2022

Mattarella: “Valentino, İtalya’nın tekrar kazandığını görmekten mutlu olacak”

“Francesco, Pecco, Bagnaia’nın kendisine teşekkür etmek ve bu başarıdan dolayı beni tebrik etmek için burada olması benim için bir zevk. Başkanla şöyle dedik: Malago – dedi Mattarella eğlenerek – bir yıl önce kariyerini kutlamak için tanıştığımızı Valentino rossi bu da sona erdi ve bence Valentino Rossi, İtalyanların başarısının devam ettiğini görmekten mutlu. Bagnaia genç ve bir şampiyon. Bagnaia’nın dediği gibi – Devlet Başkanı ekledi – oraya varıyorsunuz çünkü çok fazla insan, çok fazla profesyonel çalışıyor. Bu yılki başarı özellikle önemli, 50 yıl sonra İtalyan şampiyonunun bir İtalyan motosikletine sahip olması özellikle önemli bir an.”

(halletmek)

Bagnaia: “Benim Dünya Kupam böyle doğdu, bu sadece başlangıç”

muhabirimiz Massimo Calandri tarafından

06 Kasım 2022

Bagnaia, Mattarella’ya imzalı bir kask verir

Ducati şampiyonu, daha sonra Başkan Mattarella’ya bağışladığı bir kask imzaladı. Toplantının ardından programda, Bagnaia’nın dünya şampiyonluğunu kazandığı bisikletle Quirinale avlusunda bir gösteri de yer alıyor.

Malagò: “Mattarella spor dünyasında olağanüstü”

Coni’nin başkanı adına, Giovanni Malago“Cumhurbaşkanı her zamanki gibi spor dünyasına karşı olağanüstü, övgüye değer ve etkileyiciydi. Bu zaferler ve bu sonuçlar olduğu sürece, Quirinale’nin onları ağırlamaktan ve harika yapanları kutlamaktan her zaman mutlu olacağını söyledi. ülkemizde bu durumda motor, takım ve sürücü, hepsi İtalyan, sadece MotoGP’de değil, Superbike’ta da. Bence bu, başka zaferler bulmak ve Quirinale’ye dönmek için en iyi itici güç. Bugün bir kutlama günü tüm sistem için”.

(halletmek)