Mehmet Dinçerler, konuştu

ganka

Global Mod
Global Mod
Web sitesi
arkadasinigetir.com
Mehmet Dinçerler, konuştu Ünlü şarkıcı Hadise’yle 5 aylık evliliği geçen eylül ayında sona eren Mehmet Dinçerler, müzikçiye armağan ettiği 3 milyon lira pahasındaki yüzüğün geçersiz olduğu argümanına karşılık verdi.

A Para’da yayınlanan “Yıldızlı Sohbetler”in birinci kısmında Funda Karayel’in konuğu olan işadamı, hususla ilgili açıklamalarda bulundu.

İşte Dinçerler’in açıklamalarından orta başlıklar:

“Bir prestij suikastı vardı”

“Yüzük uydurma değil, bu biçimde bir şey olabilir mi? İlgiyi yıpratmak için yapılan şeylerdi. Konuşmaya tenezzül etmedim, zira ne söylesem aslına bakarsan zıddı yazılıyordu. Bir prestij suikastı vardı. Keyifli bir birliktelik varken yüzüğün kıymetinin konuşulması epey saçma.

“Robot süpürgeyi almadım”

‘Boşandıktan daha sonra robot süpürge ve gümüş tepsiyi geri aldın mı’ sorusunu da yanıtlayan iş insanı, ‘yaşamım boyunca ufak tefek şeylerin peşinde koşan biri olmadım. Maddiyat ve eşyaların peşinde koşan bir müddetç yaşamadık’ diye konuştu.

“Eskiden cahildim”

Dinçerler, geçmişte attığı, boşanma periyodunda gündem olan tweet’leri için de özür diledi: “Cahilceydi. Çok küçük yaşta attığım saçma sapan şeylerdi. Herkesten özür dilerim.”

Amcası isyan etmişti

Hadise iş insanı Mehmet Dinçerler’den ocak ayında evlilik teklifi almıştı. Dinçerler’in romantik teklif için sevgilisine 3 milyon TL kıymetinde tektaş yüzük aldığı ortaya çıkmıştı. çabucak sonrasında bu yüzüğün uydurma olduğu ve kıymetinin 182 bin TL olduğu tez edilmişti.

“Önce borcunu ödesin”

Mehmet Dinçerler tarafınca ikram edilen 40 bin dolarlık yüzük, Dinçerler ailesine ilişkin üç şirketin konkordato davasına damga vurmuştu. Şirketin kurucu ortağı amca Mehmet Dinçerler’in avukatı “40 bin dolarlık yüzük alacağına borcunu ödesin. Alacaklılar ziyana uğratılıyor” kelamlarıyla gündeme gelmişti.