Metrobüste bayana şoke eden kelamlar

ganka

Global Mod
Global Mod
Web sitesi
arkadasinigetir.com
Metrobüste bayana şoke eden kelamlar İstanbul’da erkek yolcu metrobüs için yer verme sebebi ile tartıştığı bayana, “Benim senin üzere eşim olsa başını koparırım” diyerek tehditler savurdu. O anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

Olay, dün öğlen saatlerinde Beylikdüzü Güzelyurt Metrobüs Durağı’nda yaşandı. Argümana nazaran erkek yolcu, bayan yolcu ile yer verme sebebi ile tartışmaya başladı. Tartışma iki tarafın da birbirine bağırması ile bir süre devam etti.

“8 YILDIR MAHKUMUM”

Erkek yolcu tartıştığı bayana, “Benim senin üzere eşim olsa başını koparırım” dedi. hanımın, “Koparamazsın” halinde yanıt vermesi üzerine tehditlerine devam eden yolcu, “Koparırım. Sen kafanı yorma. Ben baş kopartmaktan yattım. Ben 8 yıldır mahkumum. Pandemi niçiniyle çıktım” dedi. Tartışmanın uzaması niçiniyle metrobüsteki yolcular ortaya girdi.

ŞİKAYETÇİ OLMADILAR

ismine tehditler savuran yolcu ise metrobüsten inerek yoluna devam etti. İki tarafın da polise giderek şikayetçi olmadığı öğrenildi. Yaşananlar ise metrobüsteki öteki bir yolcunun cep telefonu kamerasına yansıdı.