Morbidelli, korku geçti: CT taraması endişe verici travmaları hariç tutuyor

ganka

Global Mod
Global Mod
Web sitesi
arkadasinigetir.com
portimao- Öğleden sonraki ikinci CT taraması da güven verici sonuçlar verdi: Franco Morbidelli endişe verici bir yaralanma yaşamadı, iyileşiyor ve Faro hastanesinde bir gece daha geçirdikten sonra yarın İtalya'ya dönebilecek. 29 yaşındaki Roman Pramac takımı sürücüsü, Pazartesi günü Portekiz pistinde serbest antrenman yaptığı sırada şok edici bir kazanın kurbanı oldu. Ducati Panigale VS4 kullanırken, 8. ve 9. virajlar arasında aracın kontrolünü kaybetti: asfaltta baygın halde kaldı, karşıdan gelen trafik tarafından çarpma riskiyle karşı karşıya kaldı – diğerlerinin yanı sıra, ona yardım etmek için hemen durdurulan Marc ve Alex Marquez kardeşler – ve bilinci yerine geldikten sonra, kontroller için yakındaki acil servise nakledilmeden önce hemen yardım edildi.

Portimao pistinde, deneme sürüşü için Malezya'ya uçmayı ve ardından sezonun ilk gerçek test gününü bekleyen birçok şampiyon, yol bisikleti sürerken buluştu. Valentino Rossi'nin de Akademi'deki çocuklarla birlikte katıldığı bir eğitim günü. Franco 'Morbido' daha iyi: Bir sonraki Malezya testlerinde yer alması, önümüzdeki birkaç gün içinde sağlık durumunun nasıl gelişeceğine bağlı olacak.