MotoGp, Marquez: “4 ameliyattan sonra, bu yıl buna inanıyorum. Honda? Zafer ve yenilgi birlikte”

ganka

Global Mod
Global Mod
Web sitesi
arkadasinigetir.com
Marc Marquez geri geldi İşaretler geçen sezonun sonunda zaten vardı, ancak bu sefer tüm şampiyona için geri döndü. Avustralya’da kazanmaya yaklaşmıştı, Malezya’da ön sıralarda yer almıştı ama hırpalanmış sağ kolundan geçirdiği dört ameliyattan sonra, bir nekahat yılı içinde hâlâ flaşlardı. Şimdi İspanyolca hadi Malezya’daki testler 26 Mart’ta Portekiz’de sezonun ilk GP’sinde Ducatis’e meydan okumak için hemen gelmek için can attı.

MotoGp, Sepang’da Bagnaia ve Bastianini takım kuruyor ve Ducati uçuyor

kaydeden Massimo Calandri

12 Şubat 2023

Madrid’de sekiz kez dünya şampiyonu olan oyuncu, “Duygularım olumlu,” dedi, “Her zaman olumlu olmaya çalışıyorum, buna inanıyorum. Kendimi iyi hissediyorum, Malezya’daki testlerde fiziksel kondisyon açısından ilerleme kaydettik.” Takım honda Sürekli gelişmeye çalışıyor, Honda’ya inanıyorum ve umarım bunu birlikte yapabiliriz.”

Repsol Honda RC213Vs ile Marc Marquez ve Joan Mir

Repsol Honda RC213Vs ile Marc Marquez ve Joan Mir

Repsol Honda RC213V (afp) ile Marc Marquez ve Joan Mir

Marquez: “Honda ve ben birlikte iyiyiz”

Marquez kısa süre önce belgesel dizisini sundu Hepsi icinde, alaylar ve kalabalıklar arasında. Ancak düşünceleri hemen Portimao’ya dönüyor: “Beklentiler yüksek, ancak tüm bu baskıyla yaşamaya alışkınız. %100’ümü vermeye çalışacağım, iddialıyım, o zaman sezon içinde nerede olacağımızı göreceğiz.” Gideceğiz Honda? Biz bir takımız, kaybedersek birlikte yaparız, kazanırsak aynı. Malezya’da çok iyi iş çıkardık, kendim üzerinde çalışacağım, Honda da motosiklet üzerinde çalışacak, biz Giderek daha hızlı olmaya ve Portimao yarışına hazır olmaya çalışacağım.”

Ducati’de bir Marquez, Gresini takımının yeni mücadelesi

kaydeden Massimo Calandri

22 Ocak 2023

Marquez, zaten zorlu bir takvimi zenginleştirecek 21 sprint hakkında hala net bir fikre sahip değil: “Yeni bir format, her şey daha zor olacak”. Honda takımında sadece Ducati’ye meydan okuma adaylığı değil, aynı zamanda 2020 şampiyonu olacak takım arkadaşının adı da var. Joan Mir. Yeni, yeniden keşfedilmiş bir şampiyonla kırmızı hakimiyete karşı çıkan tamamen İspanyol bir ekip.

konular