MotoGp, Sepang’da Bagnaia ve Bastianini takım kuruyor ve Ducati uçuyor

ganka

Global Mod
Global Mod
Web sitesi
arkadasinigetir.com
Kim kutuda kıvılcım bekliyordu Ducati en azından şimdilik hayal kırıklığına uğrama riskini alıyor: Kırmızılı Rüya Takım – Pecco, Canavar – Malezya’daki bu ilk üç günlük testin de kanıtladığı gibi, çok iyi anlaşıyor gibi görünüyor. Aeneas Bastianinikim dünya şampiyonu oldu Üzgünüm Bagnaia Borgo Panigale fabrika takımında, bugün son antrenman seansını anlatırken daha net olamazdı: “Zorlu bir gündü: yeni bisiklet kolay değil ve başlangıçta benim tarzıma uymuyordu. Farklı yollar denedim ama hızlı olamadım ve bunun üzerine çalışmaya başladık. Her şeyden önce, onun da aynı hislere sahip olup olmadığını anlamak için Pecco ile konuştum. Verileri karşılaştırarak, mühendislerle konuşarak sonunda doğru dengeyi bulduk: Tek turda hızlıyız ve tempodayız. Henüz en iyisi değil ama seviye şimdiden iyi”.

Sepang’da İtalyan motosikletleri hakim, Marquez onuncu

Son zamanları okumak, Ducati korkutucu: sezonun başlamasından bir buçuk ay sonra (25-26 Mart hafta sonu, Portekiz) herkesin önünde 5 Emilian motosikleti var. Bugün en hızlısıydı luca mariniTur başına dakika ve 58 saniyenin altına düşen ve geçen yıl başka bir Ducati sürücüsünün kırdığı rekora çok yakın olan Valentino’nun kardeşi, martin. Mooney VR46 takım binicisinin arkasındaki dünyanın en güzel çifti: Bagnaia ve Bastianini. Yine de dikkatli olun: resmi Ducati takımındaki iki İtalyan arasında, onda 2’den daha az bir farkla, her zamankinden daha ikna edici ve ikna edici bir şekilde gizlice girer. Vinales. İspanyol ilerlemeyi doğruladıAprilia güç açısından ama her şeyden önce çeviklik: Noale’den diğer RS-GP, Alex Espargarò 6. kez gol oldu “Ancak Ducati en iyi motosiklet olmaya devam ediyor” diye itiraf ediyor.

Quartararo ve uzak duran bir Yamaha

Herkesin önünde 9 İtalyan mücevheri var, Martin (Pramac) 5. ve wild: “Bu Ducati ile 15 metre ileri gidebilirsiniz”. Sonra Gresini’li çocuklar, Di Giannantonio (7.) e Alex Marquez (9), aralarında BezzekiCuma günü çok güçlü olan Marini’nin takım arkadaşı. Marquezmerakla bekleniyor, şimdilik 10. kez ötesine geçmiyor en hızlı GP23’ten neredeyse onda 8: Honda – şimdilik – vaat edilen ilerlemeyi gerçekleştirmiş görünmüyor (hatta Mir acı çekiyor gibi görünüyor: 12.), Cannibal, aerodinamik uzantılar olmadan son turda herkesi şaşırttı. Büyük zorluk içinde, bir saniyeden fazla geride, le yamaha: Fransızca Quartararo sadece 19. sırada, hemen önünde Morbidelli. bu KTM etkilemezler.

konular