Obradovic, Belgrad temsilcisinden teklif aldı

tesbih

New member
Obradovic, Belgrad temsilcisinden teklif aldı Fenerbahçe Beko taraftarlarının unutamadığı Zeljko Obradovic’ten heyecanlandıran açıklama geldi. Sarı-lacivertlilerden ayrıldığından beri grup çalıştırmayan Sırp antrenör bir daha alanlara dönecek.

Bir Sırp televizyonuna konuşan Obradovic, geleceğine haziran ayı sonunda karar vereceğini söylemiş oldu. Teklifler aldığını anlatan efsane çalıştırıcı, “Ailem ve her vakit kıymet verdiğim birtakım bireylerle görüşerek nerede çalışmaya devam edeceğime karar vereceğim” dedi.

61 yaşındaki basketbol adamı şöyleki devam etti: “İnsanlar her vakit konuşur lakin bugüne kadar ben bu işler için uğraşmadım. Anlaşmalarımı yürüten bir temsilcim var. Bana ilgilenen kulüp hakkında bilgi getiriyor. Ben de paha verdiğim kimseyle oturup ne yapacağımı konuşuyorum. 20 gün ortasında ne olacağını goreceksiniz.”

Sırp televizyonunun ülkesindeki kulübü olan “Partizan’a dönebilir misiniz? Sorusunu da yanıtlayan Obradovic bu ihtimali dışlamadı. Obra, “Partizan sevdiğim, bu işe başladığım ve en hoş yıllarımı geçirdiğim kulüp. Orada epey arkadaşım var” yorumunu yaptı.

Zeljko Obradovic’in bu açıklamaları dönemi hayal kırıklığı ile tamamlayan Fenerbahçe Beko taraftarlarını da heyecanlandırdı. Lakin Sırp çalıştırıcının isminin geçtiği kadrolar içinde şu an için sarı-lacivertliler yok.

Dış basında CSKA Moskova’nın Itoudis yerine Obradovic’i düşündüğü belirtilirken, Pablo Laso ile yollarını ayırması durumunda Real Madrid’in birinci alternatifinin de Obra olacağı konuşuluyor.

KUPA KOLEKSİYONCUSU!

Zeljko Obradovic, 2013 ile 2020 yılları içinde başantrenörü olduğu Fenerbahçe Beko’ya 4 Türkiye Ligi, 3 Cumhurbaşkanlığı Kupası, 3 Türkiye Kupası’nın yanı sıra bir de 2017’de EuroLeague şampiyonluğu kazandırmıştı.

Kaynak: AJansspor/Sırp basını