OEDAŞ’a Bilecik’te ikili gurur

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod
OEDAŞ’a Bilecik’te ikili gurur
OEDAŞ Bilecik Müdürü Hacı Kadir Aykut, başarılı çalışmaları ile Bilecik Valiliği’nden ‘Başarı Belgesi’ aldı.

Aykut, 3 yıllığına da Bilecik Pir Edebali Üniversitesi Rektörlüğünce Güç Teknolojileri Uygulama ve Araştırma Merkezi Müracaat Heyeti Üyeliği vazifesine getirildi
.

Osmangazi Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (OEDAŞ) çalışanları, göstermiş oldukları özverili çalışmaları yardımıyla paydaşları nezdinde takdir toplamaya devam ediyor. Osmangazi EDAŞ Bilecik Vilayet Müdürü Hacı Kadir Aykut, misyonunda göstermiş olduğu başarılı çalışmaları niçiniyle Bilecik Valisi Sayın Bilal Şentürk’ün takdir ettiği ‘Başarı Belgesi’ni alarak, tüm OEDAŞ Ailesini gururlandırırdı. Öte yandan Aykut, güç konusundaki deneyiminden dolayı Bilecik Pir Edebali Üniversitesi Rektörlüğünce Güç Teknolojileri Uygulama ve Araştırma Merkezi Müracaat Konseyi Üyeliği’ne de 3 yıl mühlet ile nazaranvlendirildi.

Osmangazi EDAŞ Bilecik Vilayet Müdürü Hacı Kadir Aykut, şunları söylemiş oldu: “Hizmet verdiğimiz vilayetlerin çağdaş, çağdaş bir altyapıya ulaşabilmesi, tüketicilere verdiğimiz hizmet kalitesinin daha da üst noktalara taşınabilmesi gayesiyle çalışıyoruz. Elektrik dağıtım hizmetini sunarken paydaşlarımızın muhtaçlığını anlamak ve ortak tahliller geliştirmeyi önemsiyoruz. Sayın Valimizden almış olduğum Muvaffakiyet Evrakı ve Rektörümüz tarafınca gerçekleştirilen gorevlendirme beni ve tüm OEDAŞ ailemizi epeyce memnun etti. Bilecik Valimiz Sayın Bilal Şentürk’e, Bilecik Pir Edebali Üniversitesi Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Şükrü Beydemir’e, Bilecik Pir Edebali Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Sayın Prof. Dr. Mehmet Kurban’a, Bilecik Pir Edebali Üniversitesi Teknolojileri Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü’ne ve tüm emeği geçen takımlara, çalışma arkadaşlarıma gönülden teşekkürlerimi iletiyorum.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı