Pınar Eliçe, canlı yayında gerçeği öğrendi

ganka

Global Mod
Global Mod
Web sitesi
arkadasinigetir.com
Pınar Eliçe, canlı yayında gerçeği öğrendi İnternette yayınlanan Al Sana Haber programında yorumculuk yapan müzikçi Pınar Eliçe, dünkü kısmında yıllardır kendisinden saklanan bir gerçekle yüzleşti.

Canlı yayında Petek Dinçöz’ü eleştiren Eliçe, yıllar evvel nişanlısının gazinoya verdiği para karşılığında sahneye çıktığını öğrendi.

Petek’i eleştiriyordu

Programda bir ay evvel boşanan Petek Dinçöz’ün Miami’ye taşınmasıyla ilgili konuşan Pınar Eliçe, “Petek hayatı boyunca bir erkeğin gücüne muhtaçlık duydu. Ardında Can Tanrıyar üzere kuvvetli bir adam vardı. Ayrılma sonucundan daha sonra da yok oldu gitti” dedi.

“Pınar için gazino kiralandı”

Seyhan Soylu ise Eliçe için “Pınar Eliçe orada Petek Dinçöz’ü eleştiriyor. Söylemezsem kendime ihanet etmiş olurum. Türkiye’de en büyük bir gazinoyu dahi kiralayabilecek tek bayan Pınar Eliçe’dir. Türkiye’nin en lüks gazinosu Maksim Gazinosu kiralandı Pınar Eliçe için Vedat Çöloğlu tarafınca” dedi.

Soylu’nun tezini yalanlayan Eliçe “O bir kent efsanesi Seyhan. O denli bir şey olabilir mi? Ben 12 yıl boyunca nasıl çıkabildim bu biçimde Maksim’de?” diyerek karşılık verdi.

“30 tirilyon verildi”

Kelamlarına devam eden Soylu, “İlk çıkış epey değerlidir Pınar. Birinci sihir. Sen aslına bakarsanız epey hoş bir bayansın. Türkiye’de Fahrettin Aslan’dan hükümdarı bir gazino kiralayamaz. O tarihte nişanlısı Vedat Beyefendi tam 30 trilyon para ile bir aylığına kapattırdı. Pınar Eliçe için hala gazino kapatılır yalnız. Bunun da altını çiziyorum” formunda konuştu.

Yalanladı

Öğrendikleri karşısında adeta yıkılan Pınar Eliçe “Evet benim hayatımda o periyot o denli bir insan vardı. Bunu inkar etmiyorum. Fakat kalkıp da milyon dolarlar falan hangi enayi bu biçimde bir parayı verir? Yanlışın var Seyhancığım” sözlerini kullanırken Maksim’in sahibi Fahrettin Aslan’ın oğlu Sacit Aslan yayına bağlanarak Seyhan Soylu’yu doğruladı.

Sacit Aslan doğruladı

Canlı yayına bağlanan Sacit Aslan ise şunları söylemiş oldu: “Pınar’ın o periyotta sahneye çıkmasını, assolist olarak çıktığında ya da çıkmayı istemesinde alt takım yapmak hayli müşkül olduğu için sahneye çıkmaları Fahrettin Aslan’ın zoruyla olmuştur. Bu zorlama olurken Pınar’ın hayatında Vedat Çöloğlu diye biri vardı. çok önemli bir bağlantıları vardı. Vedat Çöloğlu’nun Pınar Eliçe’nin haberi olmaksızın ki aslına bakarsanız haberi olsaydı Pınar bunu onur problemi yapar oryantalliğe devam eder ve sahneye çıkmazdı. Vedat Çöloğlu’nun kendisiyle alakasından dolayı ve sevdiği bir hanımın assolist olması için bütün kaidelerini zorladı. Bu kuralların içerisinde Fahrettin Aslan’ın Vedat Çöloğlu’na o günkü parayla hatırı sayılır bir biçimde gazinoyu kiraladığı gerçektir. Burada Seyhan Soylu doğruyu söylüyor.

“Kiralandı”

Gazinoyu günlük bir para vererek kiralamadı. Gazinonun reklam masraflarını yaptı. Akşam satıştan hiç bir hisse talep etmedi. Satıştaki gelen para bütün artistlerin yevmiyesi ödendikten daha sonra kalan para da Fahrettin Aslan’ a kaldı. Vedat beyin madden ve manen bu gücü vardı. Bu gücünü Pınar Eliçe’nin bilgisi olmadan, bunun altını çiziyorum bilgisi vardı dersem günaha girerim. Bu kurallarda kiralanması olayı doğrudur. Bu iş bittikten daha sonra birinci assolist olmasının haricinde Pınar Eliçe bu türlü tescil edildikten daha sonra 12 sene Maksim’ de çalışmıştır.”