Serdar Ortaç: tekrar asla sahnede içki içmeyeceğim

ganka

Global Mod
Global Mod
Web sitesi
arkadasinigetir.com
Serdar Ortaç: tekrar asla sahnede içki içmeyeceğim Beşiktaş – Adana Demirspor maçı daha sonrası siyah-beyazlılar hakkında hakaret içeren kelamlar kullanan müzikçi Serdar Ortaç, bir defa daha özür diledi.

TV100’de Ertem Şener’in sunduğu VAR Odası isimli programa bağlanan Ortaç, “Çok üzüldüm bu olaya sabaha kadar uyumadım. Konserlerin 2 adedini iptal ettim. Çok büyük terbiyesizlik ettim. Çok pişmanım” dedi.

“İÇKİ TÜM KÖTÜLÜKLERİN ANASI”

“İçkili ortamda insan kimi vakit ne diyeceğini şaşırıyormuş. İçki içmemeliydim sahnede. İçki tüm kötülüklerin anası. Büyük hata” tabirini kullanan Ortaç, şu biçimde devam etti:

“BİR DAHA ASLA SAHNEDE İÇKİ İÇMEYECEĞİM”

“Artık yapacak tek bir şey kaldı. Beşiktaş topluluğu, taraftarı, sayın lider, 30 yıllık dostum Sergen beni affetsin diye dua edeceğim. tekrar asla sahnede içki içmeyeceğim. Tövbeler olsun. Alkollü ortama gitsem bile.”

“SEVMEDİĞİM biçimde İÇİYORUM”

Ortaç, Şener’in “İçkiliydin değil mi sahnede?” halindeki sorusu üzerine “Evet, biraz almıştım alkol. Zira milletle birebir düzeye gelmek için ben de içiyorum. Sevmediğim biçimde. Kardeşim sever örneğin, ben sevmem. MS ilaçları bir ton, onun üzerine alkol” cevabını verdi.

“SERGEN UMURSAMAZ”

Ortaç, “30 yıllık arkadaşım” dediği Beşiktaş Teknik Yöneticisi Sergen Yalçın’la bu hususta görüşmediğini belirterek şu biçimde devam etti:

“Bence Sergen’in şu an bu biçimde bir hususa ayıracak vakti yoktur. Adamın başında bir sürü kederi var. Maçı var, Ajax var. Bir sürü sakatlık geçiren oyuncular var. Sanmıyorum açıp Twitter’ı ‘Serdar Ortaç bu biçimde düşünmüş’ diye. Umursamaz. görür görmez kızar tahminen, bildiri atar, bilmiyorum. Fakat lidere fazlaca ayıp oldu. Lider beni izlemeye gelirdi. Bir sürü beşere ayıp oldu.”

“ÇEBİ’NİN YANINA GİDİP ÖZÜR DİLERİM”

Ortaç, Şener’in “Başkanla (Ahmet Işık Çebi) bir gün karşılaşsan, özür diler misin?” sorusu üzerine “Gidip yanına özür dilerim ‘Baba beni affet’ diye. bu biçimde bir şey için silmez herbiçimde” tabirini kullandı.

Beşiktaşlı taraftarların yansısına de değinen Ortaç, “Haklılar üzere. Adam orada sahnede ekiplerinin başarısızlığıyla ilgili konuşmuş. Ben de derim ‘Ne konuşuyorsun?’ diye. Bir anlık hudutla yapabilirler, haklılar” diye konuştu.

Kulübün dava açmasını da haklı bulduğunu belirten Ortaç “Suçluyum, davayı kazanırlarsa cezamı çekeceğim” dedi.