Seren Serengil, Gülben Ergen ve Seda Sayan’ı maksat aldı: Toplama insanlara konser verdiler, onlar konser sanatkarı değil

ganka

Global Mod
Global Mod
Web sitesi
arkadasinigetir.com
Seren Serengil, Gülben Ergen ve Seda Sayan’ı maksat aldı: Toplama insanlara konser verdiler, onlar konser sanatkarı değil Şimdilerde Beyaz TV’deki Söylemezsem Olmaz programının yanı sıra kendi markasını çıkaran Seren Serengil, evvelki gün Nişantaşı’nda bir hoşluk merkezinden çıkarken objektiflere takıldı. Yeni işinden bahseden Serengil, Seda Sayan ve Gülben Ergen‘i maksat alarak sert tabirler kullandı.

“8 BİNE DE 10 BİNE DE AYAKKABI SATACAĞIZ”

İş hayatına atılmaya hazırlanan ve yanında 30 bayana iş imkanı tanıyarak istihdam sağlayacağını söyleyen Seren Serengil, “Özel olarak yapılan ayakkabılar satacağız. 8 bine de 10 bine de ayakkabı satacağız. Bunlar hudutlu üretim olacak fakat daha uygun fabrikasyon eserlerimiz de vitrinde yer alacak” tabirlerini kullandı.

“SEDA SAYAN ‘KOLPACI’ DİYE BANA SÖYLEMEDİ”

Serengil ayrıyeten Seda Sayan’ın, geçtiğimiz günlerde kendi televizyon yayınında “Sen kimsin kolpacı? Sen misin hasta olan?” kelamlarıyla kendisini amaç aldığı argümanlarıyla ilgili sorular üzerine “Benim Seda Sayan’la bir alakam yok. O kelamlar benim için söylenmedi” karşılığını verdi.

“GÜLBEN ERGEN VE SEDA SAYAN TOPLAMA İNSANLARA KONSER VERDİ”

Akabinde suratını alamayan Serengil, geçtiğimiz günlerde açık hava konserine çıkan Seda Sayan ile Gülben Ergen’i ‘toplama kalabalıkla’ konser vermekle suçladı. İki ünlü müzikçinin parasız biletli izleyiciye konser verdiğini ileri süren Seren Serengil, kelamlarına şöyleki devam etti: “Bedava biletlerle orayı doldurdular. Gülben Ergen’in sahnesinde bir bayan çıkıp söylemiş oldu belediyeden geldiğini. Her ikisinin konserinde Selin Ciğerci 200 adat bilet almış. Toplama insanlara konser verdiler. Beşerler kendi cebinden para vererek konsere gitmediler. Bireylerin ve belediyelerin toplu aldığı biletlerle o beşerler konsere gittiler.”

“GÜLBEN YAZ BOYUNCA UYDURUK BİR MEYHANEDE ÇIKTI”

“Komik duruma düşürüyorlar. Onlar konser sanatkarı değiller. O konser alanlarını dolduramayacakları belirli. Niçin bu kadar kendilerini komik duruma düşürüyorlar? Her ikisine de şaşırdım. Siz hiç ömrünüz boyunca Gülben Ergen’in konser verdiğini gördünüz mü? Yaz boyunca Çeşme’de bir tane uyduruk meyhanede çıktı o kadar!”