Sivasspor ve Bahçeşehir Koleji içinde stadyum isim sponsorluğu mutabakatı imzalandı

tesbih

New member
Sivasspor ve Bahçeşehir Koleji içinde stadyum isim sponsorluğu mutabakatı imzalandı Muhteşem Lig grubu Demir Küme Sivasspor’un maçlarını oynadığı Sivas Yeni 4 Eylül Stadyumu’nun ismi, imzalanan bir yıllık sponsorluk mutabakatına göre “Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül Stadyumu” olarak değişti.

Kırmızı-beyazlı kulübün Bahçeşehir Koleji ile yaptığı imza merasiminde konuşan Bahçeşehir Üniversitesi Mütöncedenli Heyeti ve Bahçeşehir Koleji İcra Heyeti Üyesi Ali Arslan, şunları söylemiş oldu:

“Eğitim öğretim hizmeti verdiğimiz 134 yerleşkemizin bulunduğu 63 başka vilayette, öğrencilerimizin sporu sevmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Daha evvel de bu bağlamda iş birliği yaptığımız Demir Küme Sivasspor ile bu sene yollarımız tekrar kesişti. Sivasspor’u fazlaca seviyoruz. Sivasspor topluluğu centilmenliği ile Türkiye’nin ilgisini çeken ve her insanın maçlarını ilgiyle takip ettiği bir kulüp. Yeni dönemde, Sivas Yeni 4 Eylül Stadyumu, Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül Stadyumu olacak. Perşembe günü Avrupa maçında bu isimle bir üst tipe çıkacak ve başarılı olacak. Sponsorluğumuz her iki kuruma da iyi, uğurlu olsun.”

OTYAKMAZ: “BU BİRLİKTELİK ÇOK GÜZEL”

Sivasspor Lideri Mecnun Otyakmaz ise Bahçeşehir Koleji’ne teşekkür etti:

“Kendileri toplumsal sorumluluk projeleri gereği hem futbola, hem spor ve sanata büyük değer veren bir kurum. Kendilerine epey teşekkür ediyoruz. Sponsorluklarından bir adedini de stadyumumuz için kullanmayı tercih ettiler, bundan dolayı teşekkür ederiz. Bu beraberlik epeyce hoş, kıymetli muvaffakiyetlerin isminin konacağı yer olur burası. EuroCup’ta ülkemizi temsil edecek Bahçeşehir Koleji’nin sponsor olduğu gruba ayrıyeten muvaffakiyetler diliyorum. İyi, uğurlu olsun.”