Sunucu Tuba Kavak 2022 Maksatlarını deklare etti

KesikÇayır

New member
Sunucu Tuba Kavak 2022 Maksatlarını deklare etti Mevzuyla ilgili açıklamalarda bulunan sunucu Tuba Kavak, “Başarılı insanların nasıl başarılı olduklarını izleyicilerime sunmak istiyorum. Biliyorsunuz gündüz nesli programları insanların psikolojisini olumsuz bir biçimde etkiliyor. Bu stil programları sevmiyorum. İnsanların hayata epey daha hoş bakabilmesi için farklı programlar yapılması gerektiğini düşünüyorum. Benim de 2022 yılındaki amacım tam olarak da bu. Etrafımızda başarılarıyla göz dolduran, dikkatleri üzerine çeken beşerler var. Başarılı insanların nasıl muvaffakiyet olduklarını izleyicilerime sunmak istiyorum. bu biçimdelikle beşerler oburlarının hayatlarına özenmek yerine başarılı olmanın hallerini öğrenmeye çalışacaktır. Bu ise başarılı olmayı hedefleyen, bağlantı güçlü insanların ön planda yer almasını sağlayacaktır!” sözlerini kullandı.

“Başarılı İnsanların Nasıl Başarılı Olduklarını İzleyicilerime Sunacağım!”

Açıklamalarını sürdüren Tuba Kavak, başarılı insanlara odaklamanın değerli olduğunu “Başarılı beşerler, ne yapmaları ve nasıl yapmaları gerektiğini biliyor. Makul bir sistemleri olduğu için bu sistem dahilinde hareket ediyor. En değerlisi asla pes etmiyorlar. İşte bu çeşit insanların hayatlarını izleyicilerime yansıtmak istiyorum. Keyifli olmanın, refah içerisinde yaşamanın mümkün olduğunu insanlara anlatmak istiyorum. Bunları yaşayan insanların ağızlarından süreci aktarmak istiyorum.” Kelamları ile lisana getirdi.

“Başkalarına Özenmek Yerine Başarılı Olmanın formlarını Aramalı!”

Tuba Kavak, “Başkalarının hayatlarına özenmek değil de başarılı olmanın biçimlerini bilmek kıymetli. Bu niçinle başarılı insanları ön plana çıkararak insanların nasıl başarılı olunur, sorusuna bir karşılık aramasını istiyorum. Emek harcanarak ve sistemli bir çalışmayla epeyce özel pozisyonlara gelmek mümkün. Amca, dayı yahut yakın takviyesi ile kıymetli mevkilere gelen beşerler var. Ben, emekleriyle çalışan ve adım adım muvaffakiyete ulaşan insanları ön plana çıkarmak istiyorum.” kelamlarıyla 2022 amaçlarıyla ilgili açıklamalarını sürdürdü.

“Başarı Öyküleri Çok Önemli!”

Biroldukça insanın bir muvaffakiyet kıssası olduğunun altını çizen Kavak, “Başarı kıssalarını ön plana çıkararak insanların emek vererek neler yapabileceklerini anlatmak istiyorum. Kim kimi aldatmış, öldürmüş; bu temalar çerçevesinde oluşturulan programlar yerine başaranların kıssalarını örnek alacak, çalışmayı arzulayan insanları teşvik edecek programlar yapacağım. Bir kişinin bile ömrüne dokunabilmek epey önemli!” kelamlarıyla açıklamalarını noktaladı.