Trabzonspor’da Visca için imza merasimi düzenlendi

tesbih

New member
Trabzonspor’da Visca için imza merasimi düzenlendi Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde düzenlenen ve kulübün toplumsal medya hesabı üzerinden canlı yayınlanan imza merasiminde konuşan Lider Ahmet Ağaoğlu, Edin Visca’nın topluluğun ve futbolseverlerin yakından tanıdığını, uzun yıllardır performansı, centilmenliği ve efendiliği ile bilindiğini söylemiş oldu.

Ağaoğlu, fazlaca büyük bir aileye katıldığını söylemiş olduği Vica’ya, kent için Trabzonpor’un değerini, “Tabii ki tecrübeli bir futbolcusun. Bunları sana söylememe gerek yok ancak Trabzon futbolu biraz farklı yaşar. Biz sabah Trabzonspor ile gözümüzü açarız, futbolla yaşarız ve akşam bir daha Trabzonspor ile yatağa yatarız. Trabzonspor düşlerimizi bile süsleyen bir kavram, bir olgu. Futbolun ve sporun her şey olduğu bir kent. Son derece tutkulu, oyuncusunu, kulübünü, bağrına basan ve kendinden bir kesim olarak kabul eden bir kent burası” biçiminde anlattı.

Ağaoğlu, Visca’nın gruba güç katacağına inandığına dikkati çekerek, “Bizim maksadımız yalnızca şampiyon yahut şampiyonluklar değil. Allah kısmet ederse hem şampiyon olmak birebir vakitte örnek olmak istiyoruz. Şampiyonluğumuzun Türk futboluna ve sporuna örnek olmasını istiyoruz. Bu doğrultuda yine ortamıza güzel geldin, güzel olmasını diliyorum. İnşallah jübileni de Trabzonspor’da yapmak mümkün olur” tabirini kullandı.

Edin Visca ise Trabzonspor topluluğunun yıllardır kendisini istediğini belirterek, bu niçinle transferin gerçekleşmesinde büyük katkısı olan Ahmet Ağaoğlu’na teşekkür etti.

“TÜRKİYE’NİN BAŞROLÜNÜ OYNAMAK İSTİYORUZ”

Medipol Başakşehir’den ayrılmadan evvel yaşadıklarına ve transfer sürecine değinen Visca, şöyleki devam etti:

“Bu transfer sonunda gerçekleşti. Ben de hoca ve Göksel lider ile konuştum müsaade aldım. ‘Başkanım beni yıllardır isteyen bir topluluk, oraya gitmek istiyorum, burada şampiyonluğu yaşamak istiyorum’ dedim. Bu kulüp örnek ve coşkulu bir taraftarı var. Ben de bu ailenin kesimi olmak istedim. Artık buradayım fazlaca heyecanlı ve epeyce memnunum. Bugünden daha sonra benim işim alanda esasen. Burada aile ortamı üzere bir atmosfer var. Ben de bugün akşam oynamak istiyorum lakin maalesef oynayamıyorum kurallar o denli. Bu sene şampiyon olmak gaye değil. Ben önce de dedim, birkaç sene Türkiye’nin başrolünü oynamak istiyoruz. O denli bir topluluk ve taraftar var, hak ediyorlar. İstekli ve motive geldim. yine bunu altını çiziyorum, iki-üç sene Türkiye’nin başrolünü oynamak istiyoruz. Herkese iyi olmasını diliyorum”

AĞAOĞLU VE VİSCA ORTASINDA FORMA PAZARLIĞI

Bosna Hersek’in nüfusunu soran ve Visca’dan 3 milyon karşılığını alan Ağaoğlu, “Yaz 3 bin forma’ dedi.

Visca ise Bosna Hersek’e forma göndereceğini belirterek, “Bosna’dan epeyce iletiler geldi. Herkes atmosferin harikulade olduğunu ve izlediklerini söylemiş olduler. Herkes keyifli oldu. Dünde bu memnunluğu hissettim. Onu da inşallah alanda yansıtacağım. Bosna’da artık bordo mavi epey taraftar olacak. Ben oyuncularla konuştum, ‘bir numara var’ dediler. Bosna’da biliyorsunuz ben köydeyim. ‘1061’ dediler ben de tamam alıp göndereceğim dedim” tabirini kullandı.