Üniversiteli ergenlerden Lider Topaloğlu’na Teşekkür Ziyareti

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod
Üniversiteli ergenlerden Lider Topaloğlu’na Teşekkür Ziyareti
Ahmet Erkal Takviye Eğitim Kurs Merkezinde geçen sene fiyatsız kurs alarak hayallerindeki üniversiteye kavuşan öğrenciler, Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu’nu ziyaret etti.
Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) İngilizce Tarih Kısmında okuyan Erkut Kurt ve Uludağ Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği kısmında okuyan Belgin Armağan Tamuçin, Belediye Lideri Topaloğlu’na teşekkür ziyaretinde bulundu.
Öğrenciler, ziyarette, bulundukları yerlerde rastgele bir belediyenin Kemer Belediyesi kadar eğitime takviye olmadıklarını söz etti.
Kemer Belediye Lider Yardımcısı Baki Yalın ve kurs merkezi müdürü Suat Göv’ün de hazır bulunduğu ziyarette konuşan Lider Topaloğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti lisana getirdi.
Topaloğlu, öğrencilerin üniversitelerin tatil olduğu için kendilerini ziyaret ettiklerini söz ederek, “Öğrencilerimize her vakit takviye olmak bizim bakılırsavimiz. Eğitime yaptığımız dayanaklar artarak devam edecek. Onlar bizim ve Kemer’in gururu. Kendilerine muvaffakiyetler dilerim. Çocuklarımız okudukları yerlerde rastgele bir belediyenin bizim kadar eğitime dayanak olmadıklarını söylemiş oldu. Bizim eğitime yaptığımız bu dayanaklar Türkiye’de tektir. İnşallah öbür belediyelere de örnek olur.” diye konuştu.
Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) İngilizce Tarih Kısmında okuyan Erkut Kurt ise Kemer Belediyesinin açtığı Ahmet Erkal Dayanak Eğitim Kurs Merkezinde geçen fiyatsız kurs aldığını belirtti.
Geçen yılki üniversite imtihanına hazırlanma basamağında Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu’nun ve kurs merkezindeki öğretmenlerin kendilerine fazlaca yardımcı olduğunu tabir eden Kurt, “Sınav daha sonrası tercihlerimizde de bize fazlaca yardımcı oldular. Liderimiz Necati Topaloğlu, şu anda da aldığımız burs dayanağıyla bize takviye olmaya devam ediyor. Kendisine hayli teşekkür ediyorum.” dedi.
Belgin Armağan Tamuçin da Uludağ Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği kısmında okuduğunu anlatarak, “Geçen sene belediyenin açtığı kurs merkezinde eğitim aldım. Aldığım eğitim sürecinde bana fazlaca yardımcı oldular. Belediyemiz verdiği burs ile hala bize yardımcı olmaya devam ediyor. Belediye Liderimiz Necati Topaloğlu’na fazlaca teşekkür ediyorum.” sözlerine yer verdi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı