Zehra Taşkesinlioğlu’ndan Sedat Peker açıklaması: Mahremiyetim hiçe sayıldı, yargı önünde hesaplaşacağım

ganka

Global Mod
Global Mod
Web sitesi
arkadasinigetir.com
Zehra Taşkesinlioğlu’ndan Sedat Peker açıklaması: Mahremiyetim hiçe sayıldı, yargı önünde hesaplaşacağım Sedat Peker tarafınca elinde bıçakla imajı paylaşılan AKP Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu açıklama yaptı.

Sedat Peker, dün toplumsal medyada AKP Erzurum Milletvekili ve eski Sermaye Piyasası Şurası Lideri Ali Fuat Taşkesenlioğlu’nun kız kardeşi Zehra Taşkesenlioğlu’na ilişkin bir görüntü yayınladı.

Sosyal medyada kısa müddette milyonlarca kere izlenen görüntüye ait Zehra Taşkesenlioğlu Twitter’dan açıklama yaptı.

Yapılanların kumpas olduğunu ileri süren Taşkesenlioğlu, rüşvet tezlerine ait ise bir şey söylemedi.

Taşkesenlioğlu’nun açıklaması şu biçimde:

“Sosyal medyada şahsımı maksat alan mahrem imajlarla ilgili şu açıklamayı yapmam zorunlu olmuştur; kendi mahrem konutumda, başım açık biçimde Ünsal Ban tarafınca zımnî çekilen manzaralarım şahsi ve aile mahremiyetim hiçe sayılarak milyonlara servis edilmiştir.

Son derece nahoş ve gayriahlaki sözkonusu imgelerle bayana karşı şiddetin en ağır formuna maruz bırakılmış bulunmaktayım.

Sözkonusu kişiselyetin boşanma sürecinde kendini haklı pozisyona getirebilmek için olmadık yollara başvurduğu görülürken, tartışmanın öncesi ve sebebinin ne olduğu bilinmeden, bir kurgu üzerinden servis edilen bu imgeler toplum nezdinde beni küçük düşürüp, prestijimi lekelemeyi amaç almıştır. İmgelerde tartışma sırasında Ünsal Ban’ın ailesinin ve etrafının uzun devirdir benim ve ailemin ismini kullanarak yaptığı usulsüzlüklere gösterdiğim ve artık son noktaya gelen yansım yaşadığım bu şiddetli süreci gözler önüne sermektedir.

‘GÖRÜNTÜLER FARKLI BİR BOYUTA ÇEKİLDİ’
Farklı bir boyuta çekilen bu imajlar, boşanma sürecinde sıkıntı günler yaşayan bir bayanın linç edilmesi ve itibarsızlaştırma çalışmasından öteki bir emele hizmet etmemektedir.

Diğer taraftan aile mahremiyetini toplumun en temel pahalarını bile hiçe sayan, kınanması gereken bu rezillik maalesef siyasi bir lince dönüştürülmüştür.

Günlerdir ailemle birlikte sistematik olarak iftira kampanyası ile karşı karşıya kaldığımı ve bu iftiraları atan ya da taraf olan herkesle yargı önünde hesaplaşacağımı belirtmek isterim.

Şahsıma yönelik bu yargısız infazın son bulacağına ve son derece ahlaksızca oynan bu kumpasın yargı önünde gün yüzüne çıkacağına inancım tamdır.

Bu husus ile ilgili isimli ve tüzel süreç başlatılmıştır. Kamuoyuna hürmetle duyurulur.”