Bircan Bali’yle tartışıp hastanelik olan Seren Serengil’in sevgilisi öfke kustu: Ayıp, gerisinden yapmadığınız kalmadı

ganka

Global Mod
Global Mod
Web sitesi
arkadasinigetir.com
Bircan Bali’yle tartışıp hastanelik olan Seren Serengil’in sevgilisi öfke kustu: Ayıp, gerisinden yapmadığınız kalmadı Dünkü canlı yayında partneri Bircan Bali ile tartışan Seren Serengil, programda rahatsızlanarak hastanelik oldu. Apar topar hastaneye kaldırılan Serengil’in yüksek tansiyon niçiniyle çenesi kitlendi. Serengil’i hastaneye götüren sevgilisi Mustafa Rahman Tohma, programda yaşananlara reaksiyon gösterdi.

“GİTTİĞİNDEN BERİ YAYINDA YAPMADIĞINIZ KALMADI”

Serengil’in hasta yatağındaki halini paylaşarak sitem eden Tohma, “halbuki bu kız cuma günü Amerika’ya giderken sizi öptü gitti epeyce ayıp nitekim. Gittiğinden beri yayında gerisinden yapmadığınız kalmadı. Tansiyonu 22, beyin emarı çekiliyor. Çenesi hala kitli ben işi ile ilgili hiç bir hususa dahil olmam lakin sıhhati kelam konusu olursa kimse kusura bakmasın. Ascihazından yanıt vermedi lakin içine atar o. Biz onun sıhhati düzelene kadar epeyce çektik. Kronik tansiyonu var onun üzülmesine, hastalanmasına gönlüm razı olmaz” dedi.

“SEREN İÇİN GERİLİMLİ HAYAT BİTTİ”

Gece yeni bir paylaşım yaparak Serengil’in son durumu hakkında bilgi veren Tohma, “Seren, bugün çenesinin yüksek tansiyonu ve gerilim niçiniyle kitlenmesi niçiniyle çalıştığı kanalın karşısındaki hastaneye gdolayıldü. 22 tansiyondu, ağzı kilitliydi, başı ve ensesinde ağrı vardı. Serum takıldı tansiyon 16/10’a düşürüldü. Çenesindeki kilit geçmeyince öbür bir hastaneye götürdük. Orada tansiyonu 14/10’a düşürüldü, beyne pıhtı atabilme riski olduğundan hekim MR çekilmesini istedi. Seren’in riskli hipertansiyonu olması niçiniyle bundan daha sonra gerilimli ortamda bulunmaması gerektiğini söylemiş oldu. Bir haftalık rapor verildi. Seren için gerilimli hayat bitti. Onun hayatı her şeyden kıymetli bundan daha sonra bile bile onu sinirlendirmek ve gerilime sokmam, onun başına gelebilecek her şeye niye olmaktır” tabirlerini kullandı.

SEREN SERENGİL’İN HALLERİ DİKKAT ÇEKTİ

Bir haftalık raporu bulunmasına karşın bugün canlı yayına çıkan Seren Serengil, ömür uzunluğu tansiyon ilacı kullanmak zorunda kaldığını söylemiş oldu. Durumunun uygun olduğunu söyleyen Serengil’in moralinin bozuk olduğu, tartıştığı Bircan Bali’ye de yansılı olduğu gözlerden kaçmadı.

CANLI YAYINDA TARTIŞTILAR

Amerika’dan döndükten daha sonra canlı yayına çıkan Seren Serengil, programın açılışını yaparken “Ben yokken gereğince programda halay çekiyorsunuz” diyerek partneri Bircan Bali ve Arto’ya gönderme yaptı. Serengil’in reaksiyonuna sonlanan Bali ise “Sen varken de keder çekiyoruz” tabirlerini kullanınca tansiyon yükseldi. Kelamının kesilmesine reaksiyon gösteren Serengil, Sözümü kesme, ben konuşuyorum. Sözümü lütfen kesme” sözlerini kullandı. Serengil’in kendisiyle buyruk kipiyle konuşmasına tahammül edemeyen Bircan Bali, “Efendim? Ben de konuşuyorum şu an. Lütfenli konuşuyorsak güzel olur buyruk kiplerini bırakalım onlar Amerika’da kaldı” diyerek sert çıkıştı.

İlgili Haberler