Cansever’in itirafları

ganka

Global Mod
Global Mod
Web sitesi
arkadasinigetir.com
Cansever’in itirafları kuvvetli sesi ve müzikleriyle yıllardır isminden kelam ettiren müzikçi Cansever, ulusal bir kanalda yayınlanan programa konuk oldu.

senelerdır uğraş ettiği rahatsızlığından bahseden Cansever, bir de çocuk itirafında bulundu.

“‘rüzgar almışsın’ derlerdi”

Omuriliğindeki rahatsızlığının nasıl başladığını anlatan sanatçı, “Çocukluğumdan beri bu romatizma rahatsızlığım varmış. Bu hastalık ya kendini erkenden gösteriyormuş ya da daha sonradan. Birinci İbo Show’a çıktığım vakit ufak ufak boynumu çeviremiyordum ve daha sonrasında belimde ağrılar olmaya başladı. Ben söylemiş olduğimde ailem ‘rüzgar almışsın’ derlerdi.

daha sonrasında da kemik eğilme olmaya başladı. O periyot şirketim hastalığımın tedavisini üstleneceklerini söylemiş oldu lakin daima albüm çalışmaları için erteledi. Hastalığım ilerlemeye başlayınca Almanya’da giderek 3-4 sene hiç bir şey yapmadım”
dedi.

“Çocuğum olsun isterdim”

seneler evvel evlilik hazırlığı yaptığı sevgilisini evli olduğunu öğrenen Cansever, evliliğe küstüğünü söylemiş oldu. İçinde kalan uhdeyi anlatan Cansever, “Bir çocuğumun olmasını epeyce isterdim fakat artık istemiyorum. Çok torunumuz var, onlar benim canlarım. Tüm varlıklarım onlar. Sağlıklı olduğum devirde evlilik yapsaydım çocuğum olurdu. Daha evvel sahneye topuklu ayakkabı ve elbiselerle çıkardım. Tabip topuklu ayakkabıyı yasaklayınca bu usule döndüm. Omurilikteki rahatsızlıktan dolayı gebe kalamadım. Zira bedenime tartı binmesi yasaktı. Artık kilo almam bile yasak” biçiminde konuştu.