Fatih Karagümrük’e yeni sponsor

tesbih

New member
Fatih Karagümrük’e yeni sponsor Muhteşem Lig takımlarından Fatih Karagümrük, VavaCars ile 2021-2022 ve 2022-2023 dönemlerini kapsayan isim ve forma göğüs sponsorluk muahedesi imzaladı. İstanbul’da bulunan bir otelde düzenlenen imza merasimine markanın kurucu ortağı ve CEO’su Lawrence Merritt, Fatih Karagümrük Lideri Süleyman Hurma ve teknik yönetici Francesco Farioli katıldı.
Karagümrük’ün 3 yıldır değerli işler yaptığını vurgulayan Süleyman Hurma, “Önümüzdeki dönem amacımız Avrupa kupalarında yer almak. Hem ülkemizi tıpkı vakitte göğsümüzde taşıdığımız markaları en hoş biçimde temsil etmek istiyoruz. Bu mükemmel beraberlikte emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Sayın Lawrence’e de bu beraberliği onayladığı için şükranlarımı sunuyorum. Bu Karagümrük için mükemmel bir takviye. Dünyada kulüplerin ekonomik olarak külfet çektiği süreçte bu dayanak bizim içim epey değerli. Spora takviye veren tüm firmaları taraftarların desteklemesini istiyorum. Başka kadrolara dayanak veren firmalara da taraftarımızın dayanak vermesini istiyorum” dedi.
Fatih Karagümrük ile yaptıkları muahededen dolayı duyduğu memnunluğu lisana getiren Lawrence Merritt, “Bu masada yol arkadaşlarımızla birlikte oturmak fazlaca büyük keyif. Dün Londra’da olan oğlum ile konuştum, büyük futbol aşığı. Kendisine bugün Fatih Karagümrük ile muahede yapacağımızı söylemiş oldum. Çok heyecanlandı ve buraya gelmek istedi. Teknik yönetici Farioli’yi de internette araştırdım. Yalnızca futbol değil ideoloji eğitimi aldığını öğrendim. Avrupa’daki en genç teknik yönetici. Artık canlı gördüm, sinema starı üzere. Firma olarak futbolda bir şeyler yapmak istiyorduk. Zira müşterilerimiz futbolu seviyorlar. Nereye yatırım yapalım diye hayli çalıştık. Araştırmalarımızın en başından beri Karagümrük hayli öne çıktı. Çok uzun bir geçmişi var. Gerçek manada vizyonu ve misyonu olan bir kulüp. Çok değerli kıymetleri ortasında barındıran bir kulüp” diye konuştu.
Fatih Karagümrük Teknik Yöneticisi Francesco Farioli ise yaptığı açıklamada şunları lisana getirdi: “Bu kadronun antrenörü olarak bu muahedenin bir kesimi olduğum için epeyce memnunum. Ben olağanda kadronun alandaki durumundan sorumluyum. Ekip olarak bizim misyonumuz kulübü alanda temsil etmek. O yüzden bu değerli mutabakatın kesimi olmak beni epey memnun etti.”